Pénzügyi szakértő/könyvelő - 51257

Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt.

A munkavégzés helye
Magyarország
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
ASAP

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• SSC által feldolgozott számlák ellenőrzése és nyomon követése; tranzakciók ellenőrzése ERP rendszerben
• Kifizetési folyamatok előkészítése és ellenőrzése
• Részvétel a havi, negyedéves és éves zárásban
• Számvizsgáló támogatása és segítése - belső és külső egyaránt
• Biztosítani kell az adó- és jogszabályi megfelelést, tranzakciók időbeli lebonyolítását
• Előkészíti és benyújtja az adóbevallásokat
• Beszállítói számlák ellenőrzése és a belső felhasználók tekintetében fennálló problémák kezelése
• Részt vesz az ERP és az informatikai rendszerek, valamint a cég eljárásainak és gyakorlatainak lebonyolításában
• Megfelel ad-hoc követelményeknek, a számviteli vezető beosztásában

Egyéb béren kívüli juttatások

• Modern munkakörnyezet
• Versenyképes fizetés
• Nemzetközi, multinacionális légkör
• Támogató csapat

Megbízó

A Pannon-Work Személyzeti és Szolgáltató Zrt. multinacionális megbízópartnere számára Pénzügyi szakértő/könyvelő munkatársat keres, budapesti munkavégzésre.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

egyetemi végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2)

Készségek és személyes tulajdonságok

• Egyetemi diploma (Közgazdász/Pénzügy/Számvitel/Könyvelés területen)
• Minimum 3 éves releváns tapasztalat könyvelőként/pénzügyi területen
• Kiváló számítógépes ismeretek (MS Office)
• Adó és törvényi előírásoknak megfelelő szakértelem
• Folyékony angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
• Jó szervezőkészség
• Erős analitikus képesség
• Jó csapatjátékos
• Határidők betartása

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. 2000 óta sikeresen működő magyar tulajdonban lévő szolgálató cég. Fő profilunk a munkaerő-kölcsönzés, közvetítés és diákmunka.
Nyilvántartási szám:
Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773, 481/2011-5100-857

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Polett Porubszky
Tel.: 061/2790624
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.