Számítógépszerelő - 50881

Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt.

A munkavégzés helye
Gyál
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2016.11.30

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• Hibás elektronikai eszközök(laptopok, tabletek) hibaanalízise, meghatározása mérési módszerekkel és javítása
• Teszt jegyzőkönyv kitöltése

Egyéb béren kívüli juttatások

• Versenyképes fizetés
• Fejlődési lehetőség
• Emelt műszakpótlékok
• Cafetéria juttatás választható elemekből
• Bónusz rendszer
• Tiszta, igényes munkakörnyezet
• Utazási támogatás (MÁV-ra és Volán-ra 86%; autós bejárás esetén: nettó 9Ft/km)
• Céges buszok Budapest több pontjából ( Népliget, Kőbánya-Kispest, Határ út, Sárkány Center, Liszt Ferenc repülőtér) és vidékről (Dánszentmiklós, Albertirsa, Pilis, Monor, Monorierdő, Üllő, Vecsés)
• Munkavégzés helye: Gyál
• Szálláslehetőség Budapesten

Információk a kiválasztási folyamatról

• Rendszergazda ismeretek
• Elektronikai jártasság

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül

Készségek és személyes tulajdonságok

• Középfokú műszaki vagy számítástechnikai szakirányú végzettség
• Elektronikai eszközök szervizelésében szerzett tapasztalat
• Számítógép részeinek ismerete
• Több műszak vállalása
• Alapfokú angol nyelvismeret

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. 2000 óta sikeresen működő magyar tulajdonban lévő szolgálató cég. Fő profilunk a munkaerő-kölcsönzés, közvetítés és diákmunka.
Nyilvántartási szám:
Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773, 481/2011-5100-857

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.