Raktáros/Targoncás - 51474

Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2016.10.20.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• Raktározási munka ellátása
• Áru felvétele és kiadása a raktárból
• Az áruk megfelelő elosztásának biztosítása
• A raktározással összefüggő egyszerű adminisztratív feladatok ellátása

Egyéb béren kívüli juttatások

• Fizetés nettó 120-130.000 Ft., + a 4. hónaptól cafeteria br. 27.140 Ft., illetve br. 38.000 Ft. mozgóbér
• Utazási támogatás (MÁV-ra és Volán-ra 86%; autós bejárás esetén: nettó 9Ft/km)
• Ingyen sportolási lehetőség biztosítása
• Hosszú távú munkalehetőség
• Jó munkahelyi légkör
• Stabil munkáltatói háttér
• Céges rendezvények

Információk a kiválasztási folyamatról

• Magas emelésű targonca vezetői gyakorlat

Megbízó

Partnerünk a nemzetközi piacon logisztikai tevékenységgel foglalkozik. A telephely a Harbor Parkban található, amely könnyen megközelíthető a 133-as és a 33-as busszal illetve a nagyatádi vasútállomástól.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül

Készségek és személyes tulajdonságok

• 3 műszak vállalása
• Minimum szakmunkás végzettség
• Raktáros munkakörben szerzett tapasztalat
• Új típusú targoncavezetői jogosítvány

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. 2000 óta sikeresen működő magyar tulajdonban lévő szolgálató cég. Fő profilunk a munkaerő-kölcsönzés, közvetítés és diákmunka.
Nyilvántartási szám:
Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773, 481/2011-5100-857

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.