Junior Műszaki Projektmenedzser - 51472

Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
ASAP

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• Komplex informatikai projektek műszaki vezetése, szervezése
• Rendszerleíró folyamatok megtervezésének vezetése
• Határidők betartása és betartatása a projekten résztvevőkkel
• Szakmai dokumentációk elkészítése és elkészítésének menedzsmentje
• Kapcsolattartás a projektvezetővel, szervezőkkel, fejlesztési vezetőkkel, alvállalkozókkal
• Kapcsolattartás a megrendelővel

Egyéb béren kívüli juttatások

• Versenyképes fizetés
• Alkalmazotti státusz
• Változatos, sokrétű feladatok
• Szakmai fejlődési lehetőség
• Megoldás-orientált légkör
• Bővülő, dinamikusan fejlődő szervezet sikereiben való részvétel

Információk a kiválasztási folyamatról

• Modellezési módszertanok ismerete
• Fejlesztői vagy tanácsadói tapasztalat
• EKOP projektekben szerzett tapasztalat
• KEKKH által megvalósított projekten szerzett tapasztalat
• Közigazgatási projekteken szerzett tapasztalat

Megbízó

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. egyedi fejlesztésű és közel 100%-os rendelkezésre állású közigazgatási rendszerek működtetésével és fejlesztésével foglalkozó, magyar tulajdonú megbízópartnere számára keres munkatársat.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2)

Készségek és személyes tulajdonságok

• Egyetemi vagy főiskolai diploma
• Középfokú angol nyelvtudás
• 2-3 év, Európai Uniós, informatikai vagy műszaki projekteken szerzett projektmenedzseri tapasztalat
• Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
• Teljesítmény- és ügyfélorientált, proaktív személyiség
• Kiváló kommunikációs készség
• Kiemelkedő logikai és problémamegoldó képesség
• Precizitás
• Csapatmunkában való aktív közreműködés

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. 2000 óta sikeresen működő magyar tulajdonban lévő szolgálató cég. Fő profilunk a munkaerő-kölcsönzés, közvetítés és diákmunka.
Nyilvántartási szám:
Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773, 481/2011-5100-857

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.