CNC Köszörű kezelő (sík, kör) - 51469

Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt.

A munkavégzés helye
Győr
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2016.10.18.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• CNC vezérlésű köszörűgép (sík, kör) egyéni beállítása, kezelése, felügyelete
• Egyedi alkatrészek előállítása műszaki rajz alapján
• Munkadarabok ellenőrzése, korrekciók elvégzése
• Gyártási folyamat felügyelete, optimalizálása
• Gépek, munkaeszközök karbantartása
• Munkadarabok ellenőrzése, korrekciók elvégzése a műszaki rajz alapján, minőségbiztosításra való felkészülés
• A felületmegmunkálás folyamatainak felügyelete, optimalizálása

Egyéb béren kívüli juttatások

• Versenyképes fizetés
• Stabil munkahely
• Más régióból pályázók esetén esetleges szállástámogatás

Információk a kiválasztási folyamatról

• SIEMENS –vezérlés 840 Di gépkezelésben való jártasság

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Beszélt nyelvek

Német nyelv - Középszint (B2)

Készségek és személyes tulajdonságok

• CNC forgácsolói végzettség
• Több éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
• Alapfokú német nyelvismeret
• Gépek, eszközök karbantartása
• Németországi betanulás vállalása
• 3 műszakos munkarend vállalása

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. 2000 óta sikeresen működő magyar tulajdonban lévő szolgálató cég. Fő profilunk a munkaerő-kölcsönzés, közvetítés és diákmunka.
Nyilvántartási szám:
Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773, 481/2011-5100-857

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.