Betanított munka Szombathely jelentős béremeléssel - 51276

Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt.

A munkavégzés helye
Szombathely
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2016.07.15

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A termelési tervben előírt darabszámok minőségi teljesítése

Egyéb béren kívüli juttatások

Versenyképes fizetés (Frissítve: JELENTŐS BÉREMELÉSSEL)
Cafeteria
Teljesítményarányos bónusz
Munkába-járás támogatása
Hosszútávú munkalehetőség
Karrierépítési lehetőség
Modern, tiszta munkakörülmények
Légkondicionált termelőcsarnok

Információk a kiválasztási folyamatról

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel

Megbízó

Osztrák tulajdonú autóipari beszállító vállalat szombathelyi telephelye

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

Precíz, pontos munkavégzés
3 műszak vállalása

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. 2000 óta sikeresen működő magyar tulajdonban lévő szolgálató cég. Fő profilunk a munkaerő-kölcsönzés, közvetítés és diákmunka.
Nyilvántartási szám:
Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773, 481/2011-5100-857

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.