Gépkezelő és csomagoló - 51032

Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt.

A munkavégzés helye
Halászi, Győr-Moson-Sopron megye
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2016.11.30

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• gépkezelő és csomagoló feladatok ellátása

Egyéb béren kívüli juttatások

• alapbér br 671-/h+ 30% műszakpótlék, jelenléti bónusz, CAFETÉRIA 16.000.-/hó ,13. havi bér, INGYENES SZÁLLÁS,INGYENES BUSZJÁRAT, munkaruha.
. HETI KIFIZETÉSSEL AZ ELSŐ KÉT HÉTBEN
• azonnali munkakezdés, biztos háttér.
szerződéskötés pillanatától fogva hivatalos bejelentett munkaviszony, munka törvénykönyve szerinti juttatásokkal.

Információk a kiválasztási folyamatról

• hasonló területen szerzett tapasztalat.

Megbízó

A cég több, mint 70 éve készít kiváló minőségű háztartási eszközöket, mint a szivacsok, törlőkendők, mopok, vödrök, kesztyűk vagy mikroszálas termékek. A társaságnak több, mint 4000 alkalmazottja van, és küldetését az egész világon több, mint 80 országban hirdeti.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

• 8 általános, bizonyítvány bemutatása szükséges,
• egészségügyi alkalmasság,
• 3 műszak vállalása,
• nyugdíjas is lehet

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. 2000 óta sikeresen működő magyar tulajdonban lévő szolgálató cég. Fő profilunk a munkaerő-kölcsönzés, közvetítés és diákmunka.
Nyilvántartási szám:
Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773, 481/2011-5100-857

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.