HR gyakornok - 51459

Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
gyakornok
A munkába lépés időpontja
2016

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• Támogató feladatok, aktív részvétel a toborzási csapat munkájában
• Jelöltek keresése különböző adatbázisokban
• Kapcsolattartás a jelöltekkel telefonon, interjúk szervezése
• Adminisztrációs feladatok

Egyéb béren kívüli juttatások

• Gyakorlatszerzési, fejlődési lehetőség egy nagy múltú, piacvezető cégnél
• Előrelépési lehetőség állandós toborzói, vagy egyéb pozícióba
• Gyakorlati idő leigazolása
• Gyakornoki fizetés
• Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület

Információk a kiválasztási folyamatról

• Telefonos munkában szerzett tapasztalat

Megbízó

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt budapesti irodája (XI.kerület) nappali tagozatos diák munkatársat keres azonnali kezdéssel.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
főiskolai/egyetemi hallgató

Készségek és személyes tulajdonságok

• Folyamatban lévő tanulmányok (nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony )
• Legalább heti 20 óra munka vállalása
• Jó kommunikációs készség
• Precíz, pontos munkavégzés
• Megbízható, együttműködő személyiség
• Gyors, proaktív munkavégzés
• Talpraesettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. 2000 óta sikeresen működő magyar tulajdonban lévő szolgálató cég. Fő profilunk a munkaerő-kölcsönzés, közvetítés és diákmunka.
Nyilvántartási szám:
Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773, 481/2011-5100-857

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.