HR Projektvezető - 51448

Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2016.10.11

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• Munkaerő-kölcsönzési és –közvetítési projektek teljes körű koordinálása, adminisztrációs és toborzási osztály szakmai támogatása
• Kapcsolattartás a megbízókkal és a munkavállalókkal
• Teljesítésigazolások elkészítése
• Bérpapírok kiosztása
• Riportok, kimutatások készítése
• Fogadóórák tartása a kölcsönzött munkavállalóink számára

Egyéb béren kívüli juttatások

• Versenyképes fizetés
• Bónusz
• Jó hangulatú, támogató csapat
• Bejelentett munkalehetőség hosszú távra, határozatlan idejű szerződéssel

Információk a kiválasztási folyamatról

• Angol vagy német nyelvtudás
• Azonnali kezdés
• Felsőfokú végzettség

Megbízó

• A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. saját csapatába keres munkatársat,
budapesti munkavégzésre HR Projektvezető pozícióba.
• Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a varga.szilard@pannonwork.hu e-mail címre. A tárgyba kérjük, írja bele: HR Projektvezető

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Jogosítvány

B

Készségek és személyes tulajdonságok

• Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
• Naprakész munkajogi ismeretek
• B kategóriás jogosítvány és saját gépjármű a céglátogatásokhoz
• MS Office felhasználói szintű ismerete
• Határozott fellépés, rátermettség
• Gyors, proaktív személyiség
• Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
• Multitasking képesség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. 2000 óta sikeresen működő magyar tulajdonban lévő szolgálató cég. Fő profilunk a munkaerő-kölcsönzés, közvetítés és diákmunka.
Nyilvántartási szám:
Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773, 481/2011-5100-857

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.