Junior fejlesztő - 51445

Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt.

A munkavégzés helye
Mosonmagyaróvár
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2016.10.07.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• Új bevezetések, új fejlesztések készítésében való részvétel Microsoft Dynamics NAV 2009 és 2013 felületeken
• Meglévő rendszerek testreszabása
• Fejlesztés során kapcsolattartás az ügyfél megadott képviselőjével

Egyéb béren kívüli juttatások

• Versenyképes fizetés
• Fiatalos csapat
• Kellemes munkakörnyezet
• Fejlődési lehetőség

Információk a kiválasztási folyamatról

• SQL ismeret
• Dynamics NAV fejlesztés területén megszerzett szakmai tapasztalat,
• Fejlesztői gyakorlat bármilyen objektum orientált programnyelven
• .Net ismeret
• Számviteli ismeretek
• Visual Studio Report Designer ismeretek
• Más ERP rendszerek áttekintő ismerete
• egyéb Dynamics NAV vizsgák megléte előnyt jelent

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Haladó (C1)

Készségek és személyes tulajdonságok

• Felsőfokú szakirányú végzettség (programozói/műszaki)
• Legalább középfokú angol nyelvtudás
• Pontos, alapos munkavégzés
• Projekt- és rendszerszemlélet
• B kategóriás jogosítvány

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. 2000 óta sikeresen működő magyar tulajdonban lévő szolgálató cég. Fő profilunk a munkaerő-kölcsönzés, közvetítés és diákmunka.
Nyilvántartási szám:
Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773, 481/2011-5100-857

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.