Hibakereső Technikus - 50750

Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt.

A munkavégzés helye
Hangár utca 5., Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2016.09.05

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• Hibás termékek hibaanalízise, meghatározása mérési módszerekkel és javítása
• Teszt folyamatok folyamatos ellenőrzése
• Teszt jegyzőkönyv kitöltése
• Hibafeltárás és javítás a tesztberendezéseken

Egyéb béren kívüli juttatások

• Kiemelt bérezés, emelt műszakpótlékok
• Fejlődési lehetőség
• Belső képzésekben való részvétel
• Cafetéria juttatás választható elemekből
• Bónuszrendszer
• Tiszta, igényes munkakörnyezet
• Utazási támogatás (MÁV-ra és Volán-ra 86%; autós bejárás esetén: nettó 9Ft/km)
• Munkavégzés helye: 18.kerület

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középiskolai tanuló
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Készségek és személyes tulajdonságok

• A munkakör betöltéséhez a következő végzettségek egyike szükséges a pozícióhoz:
• Középfokú elektronikai szakirányú végzettség,
• Elektronikai vagy híradásipari műszerész,
• Technikusi, mechatronikai műszerész végzettség
• Alapfokú angol
• Felhasználó szintű számítógépes ismeretek

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. 2000 óta sikeresen működő magyar tulajdonban lévő szolgálató cég. Fő profilunk a munkaerő-kölcsönzés, közvetítés és diákmunka.
Nyilvántartási szám:
Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773, 481/2011-5100-857

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.