Pracovná príležitosť vo Fínsku! Vhodná i pre páry či absolventov (Automotive Operator)

Opteam Finland

Miesto práce
Fínsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
Január az Júl 2017
Ponúkaný plat (brutto)
Zaujímavé platové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Ste ambiciózny a hľadáte nové, zaujímavé pracovné príležitosti v zahraničí?
• Nemáte skúsenosti v automotive, avšak rýchlo sa učíte a máte dobrú znalosť angličtiny?
• Hľadáte serióznu a dlhodobú prácu?
• Uvažovali ste nad tým aké by to bolo žiť vo Fínsku?

Máte záujem? Pomôžeme Vám.

Ponúkame:

• Zaujímavú prácu v modernom závode na výrobu Mercedesov v Uusikaupunki, Fínsko.
• Dlhodobý fínsky kontrakt so všetkými sociálnymi benefitmi ktoré krajina poskytuje (minimálne rok s možnosťou predĺženia)
• Prácu v medzinárodnom kolektíve
• Kariérny rast
• Úplné zaškolenie
• Zabezpečenie ubytovania
• Večerné, nočné a víkendové príplatky
• Preplácané nadčasy
• Základná mzda začína na 11.13-11.62€/hod

• Večerné, nočné a víkendové príplatky (50% - 100%)
• Základná mzda začína na 11.13-11.62€/hod - v závislosti od dĺžky odpracovaných rokov
• Dovolenkové príplatky - plus 9%

V prípade záujmu, prosím, posielajte Vaše životopisy v anglickom jazyku, následne Vás budeme kontaktovať.
Kandidáti, ktorí anglický jazyk neovládajú (alebo len základy) môžu tiež zasielať svoje životopisy (v slovenskom jazyku); možnosti nástupov týchto kandidátov začnú od apríla 2017.

Viac informácii o projekte nájdete kliknutím na link:

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Našim klientom je jedna z najväčších subdodávateľov na svete v oblasti automobilového priemyslu.

Firma sa zaoberá strojárstvom, výrobou a poradenskými službami. Hlavnou oblasťou pôsobenia sú prémiové vozidlá, kabriolety a ich strešné systémy, rovnako ako aj elektrické vozidlá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Automotive

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- dobrá znalosť anglického jazyka
- pozitívny a proaktívny prístup
- skúsenosti z automotive vítané, ale nie potrebné
- schopnosť pracovať v medzinárodnom kolektíve
- samostatnosť
- precíznosť

Opteam is a responsibly innovative personell services company established in Finland in 1999. We have developed customizable solutions applicable in all business fields to rapidly changing work situations in labour-intensive sectors. We offer services for both long-term developments of human resources and in unforeseen situations affecting the staff. At the moment, there are more than 150 Opteam members, at a total of 25 locations throughout Finland, Poland, Slovakia and Phillipines.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Jozefska 7
81106 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Monika Hoosova
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2226606   Megjelentetés dátuma: 2016.11.21.