Könyvelő- Bookkeeper

OpenJobs Munkaközvetítő és Személyügyi Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A De Dietrich S.A.S. Ipari/vegyipari gépek gyártásával foglalkozó - nagy múltra visszatekintő - nemzetközi cég Magyarországi Fióktelepe felvételt hirdet az alábbi munkakör betöltésére:

Könyvelő-Bookkeeper

Feladatok:
- be able to build up a balance sheet following Hungarian legal obligations
- be able to handle export administration
- execute invoicing, A/P & A/R accounting & follow-up
- handle VAT, tax, EKAER, export duties
- handle statistical obligations towards government / administration / tax authorities / EU
- handle money laundry control obligations
- lonely accountant with full responsibility on monthly, quarterly & annual closing

Elvárások:
- educated to degree level in accounting
- qualified accountant (official accounting qualification in Hungary)
- be an experienced accountant (min. 5-10 years experience)
- speak & write English
- hands-on working personality, close to team & manager
- counsel to general manager on accounting issues
- willingness to accept challenges set by business

Előnyök:
- if possible already have been lonely accountant in a small company
- if possible have an experience in an industrial company
- if possible have an experience on a modern ERP

Amit nyújtunk:
- stabil nemzetközi alapú háttér
- hosszú távú, megbízható, bejelentett munkalehetőség.
- versenyképes, kiszámítható bérezés.
- dinamikus és motivált munkakörnyezet
- kedvező munkakörülmények

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az OpenJobs célja, hogy innovatív XXI. századi megoldásaival segítse partnereit a megfelelő munkatárs kiválasztásában. Legyen szó akár nagy volumenű felvételről, akár egyetlen munkatárs megtalálásáról, online toborzás-kiválasztás támogató megoldásainkkal az új munkaerő-igény megfogalmazódásától kezdve segítjük partnereinket.

A cég címe

Verseny u.32.
9024 Győr

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Molnár Kristóf
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat