Anyaggazdálkodó - Raktáros - Beszerző

OpenJobs Munkaközvetítő és Személyügyi Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A De Dietrich S.A.S. Ipari/vegyipari gépek gyártásával foglalkozó - nagy múltra visszatekintő - nemzetközi cég Magyarországi Fióktelepe felvételt hirdet az alábbi munkakör betöltésére:

Feladatok:
- raktári működés operatív irányítása
- a beérkező anyagok fogadásának, tárolásának, komissiózásának, kiadásának felügyelete
- a munkavédelmi és tűzvédelmi szabályok betartatása
- minőségbiztosítási rendszereknek megfelelően biztosítani a raktári rend, tisztaság és fegyelem fenntartását a raktári területen
- statisztikák, kimutatások készítése a felső vezetés számára
- beérkező áruk átvétele, áru összekészítése, készletrendezés
- közreműködés egyéb raktári és egyszerűbb logisztikai folyamatokban
- áruérkeztetés és indítások rögzítése az elektronikus nyilvántartásban
- fuvar és raktározási dokumentációk elkészítése és kezelése
- a szükséges alkatrészek, alapanyagok meghatározott csoportjának beszerzése
- árajánlatok bekérése és kezelése, árak nyomon követése
- beszerzői költségek folyamatos optimalizálása, a legjobb beszerzési kondíciók elérése
- a beszállítókhoz kapcsolódó ügyek kezelése, a velük való folyamatos kapcsolattartás
- a beszerzéssel kapcsolatos feladatok teljes körű ellátása: beszerzések elindítása, koordinálása és ellenőrzése
- kapcsolattartás a beszállító és a szállítmányozó partnerekkel

Elvárások:
- minimum 3 év szakmai tapasztalat
- vállalatirányítási rendszer ismerete
- SAP rendszer ismerete
- társalgási szintű angol nyelvtudás
- B kategóriás jogosítvány
- jó tanulási készség
- precíz munkavégzés
- önállóság
- monotónia tűrés
- terhelhetőség, jó állóképesség, megbízhatóság
- középszintű számítógépes ismeretek (MS Office – Outlook, Excel, Word)
- jó kommunikációs készség
- határozottság, magabiztosság

Előnyök:
- targoncavezetői jogosítvány

Amit nyújtunk:
- stabil nemzetközi alapú háttér
- hosszú távú, megbízható, bejelentett munkalehetőség.
- versenyképes, kiszámítható bérezés.
- dinamikus és motivált munkakörnyezet
- kedvező munkakörülmények

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az OpenJobs célja, hogy innovatív XXI. századi megoldásaival segítse partnereit a megfelelő munkatárs kiválasztásában. Legyen szó akár nagy volumenű felvételről, akár egyetlen munkatárs megtalálásáról, online toborzás-kiválasztás támogató megoldásainkkal az új munkaerő-igény megfogalmazódásától kezdve segítjük partnereinket.

A cég címe

Verseny u.32.
9024 Győr

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Molnár Kristóf
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat