Telefonos operátor

OpenJobs Munkaközvetítő és Személyügyi Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Nyíregyháza, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Hétsansz Szociális Szövetkezet (televitamin.hu) egy évek óta folyamatosan növekedő vállalkozás. Alaptevékenysége magyar fejlesztésű, prémium minőségű, természetes összetevőkből álló étrend-kiegészítők forgalmazása.

Csapatunkban nyitott gondolkodású, elhivatott, más-más korú kollégák dolgoznak, akik között szinte baráti viszony alakult ki, ezért szeretnénk, ha a tegeződésünket nem sértésnek, hanem meghívásnak vennéd.

Nagy létszámú és egyre bővülő vásárlói körünk miatt, új munkatársakat keresünk korlátozott számban.

Választható munkaidő: 4-6-8 óra.

Munkavégzés helye: Nyíregyháza.

Várunk akkor is ha nyugdíj előtt állsz, GYES-en vagy, kiegészítő munkát keresel, vagy ha szeretnél tenni az álmaidért és nem a sült galambot várod. Fogyatékkal élők jelentkezését is várjuk.

Gyere és mutasd meg, mire vagy képes! A lehetőség számodra is nyitva áll.

Itt közösen, segítséggel elérheted azt, amit szeretnél! Hisz kérünk, nem utasítunk és semmi sem kötelező.

Jelentkezés előtt kérjük, hogy figyelmesen olvasd végig a feltételeket, melyekkel leendő kollégánknak rendelkeznie kell!

Feladatok:
Egyedülálló, minőségi egészségmegőrző termékek értékesítése
Egészségmegőrző tanácsadás
Új ügyfelek megkeresése
Személyre szabott csomagok összeállítása
Régi ügyfelekkel való kapcsolattartás
Reklamációk kezelése
A munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív tevékenységek, adategyeztetés és rögzítés

Elvárások:
Elsődleges követelmény az érthető és összeszedett kommunikációs képesség szóban és telefonon.
Középiskolai vagy szakmunkás végzettség
Monotonitás tűrés
Könnyen megtalálja a hangot az emberekkel
Kiemelkedő kifejezőkészség
Logikus gondolkodás
Kellő önismeret és belső motiváció
Pozitív és sikerorientált életszemlélet
Folyamatos tanulási, fejlődési hajlandóság
Betanulási idő vállalása
Hatékony kifogáskezelő- és problémamegoldó képesség
Nagyfokú szorgalom és kitartás
Nehézség esetén ne szégyellj segítséget kérni
Hosszútávú munkahelyet keresel, nem csak átmeneti megoldást

Előnyök:
Hasonló munkakörben eltöltött tapasztalat,
Elhivatottság az egészséges életmód iránt,
Gyógynövények ismerete,
Belső késztetés segítségnyújtásra
Képes csapatban és egy közös célért dolgozni.
Értékesítői véna
Ügyfél orientált személyiség

Amit nyújtunk:
Stabil, tervezhető, piaci szintű jövedelem, teljesítmény figyelembe vételével
Betanulási idő alatt a kezdő kereseti lehetőség a minimálbér
Szorgalommal és kitartással könnyedén megkereshetsz akár nettó 140.000 Ft-ot is. Csak akarnod kell!
Egyéb juttatások: prémium, jutalom, bérlettámogatás
Nyugodt, barátságos irodai környezet
Segítő és ösztönző beállítottságú munkaközösség
Komoly szakmai fejlődési lehetőség
Rendszeres, személyre szabott fejlesztő képzések
Tárgyhó 10-ig garantált bérkifizetés

Munkavégzés helye:
Nyíregyháza

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az OpenJobs célja, hogy innovatív XXI. századi megoldásaival segítse partnereit a megfelelő munkatárs kiválasztásában. Legyen szó akár nagy volumenű felvételről, akár egyetlen munkatárs megtalálásáról, online toborzás-kiválasztás támogató megoldásainkkal az új munkaerő-igény megfogalmazódásától kezdve segítjük partnereinket.

A cég címe

Verseny u.32.
9024 Győr

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Molnár Kristóf
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat