Fodrász

OpenJobs Munkaközvetítő és Személyügyi Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Széll Kálmán tér vonzáskörzetében lévő Fodrászatunkba gyakorlott fodrászokat felveszünk.

Ha szeretnél igényesen kialakított munkahelyen dolgozni, ahol az elvárásunk a kreatív szakmai tudás, a vendégek magas színvonalú kiszolgálása, valamint igényes vagy magadra és környezetedre, akkor közöttünk van a helyed.

Feladatok:
A fodrászattal összefüggő feladatok ellátása - mosás, vágás, szárítás, festés, hajápolás. Schwarzkopf és Londa termékekkel dolgozunk.
Szalonunkban örömmel fogadjuk a női, férfi, és gyermek vendégeket is.

Elvárások:
Magas színvonalú szakmai tudás, fejlődni akarás.
Igényes, ápolt megjelenés. Csapatszintű együttműködés a vendégek érdekében.

Előnyök:
Szakmai gyakorlat, munkaszeretet, rugalmasság, udvariasság, kedvesség, ápoltság.

Amit nyújtunk:
Igényesen kialakított szalon, kellemes munkakörülmények. A "háttér" feladatokkal nem kell foglalkoznod, mindent mi intézünk (anyagrendelés, vendégek fogadása, stb).

Bejelentett munkakör, munkáddal arányos bérezés.

Munkavégzés helye:
Budapest

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az OpenJobs célja, hogy innovatív XXI. századi megoldásaival segítse partnereit a megfelelő munkatárs kiválasztásában. Legyen szó akár nagy volumenű felvételről, akár egyetlen munkatárs megtalálásáról, online toborzás-kiválasztás támogató megoldásainkkal az új munkaerő-igény megfogalmazódásától kezdve segítjük partnereinket.

A cég címe

Verseny u.32.
9024 Győr

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Molnár Kristóf
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat