Ingatlanértékesítő - Szolnoki divizíó

OpenJobs Munkaközvetítő és Személyügyi Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Szolnok, Jász-Nagykun-Szolnok megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

CSATLAKOZZ HOZZÁNK, MI MÁR VÁRUNK RÁD!

A RÉGIÓ LEGNAGYOBB INGATLANOS CÉGÉNÉL EZZEL FOGSZ SZEMBESÜLNI:

képességeimet, teljesítményemet, időmet megfelelően honorálják
akkor megyek szabadságra, vagy csak pihenni, amikor valóban szeretnék (közben pénzt kereshetek)
nem kell attól félni, hogy megbízhatóságom és jó teljesítményem ellenére is elbocsátanak
munkahelyemre jó kedvvel érkezem, és minden nap elégedetten térek haza
garantálják az európai munkakörnyezetet (2 exkluzív iroda Szolnok belvárosában)
karriert építhetek
az egymás iránti tisztelet és megbecsülés alapfogalmak
ahol nincs főnők hanem "csapatkapitány" irányítja a munkát
Ezt mind megtalálod nálunk a szolnoki OPENHOUSE Értékesítői csapatában!

Jelentkezz most és tartozz Te is a legjobbak közé.

Feladatok:
Elsősorban lakossági ingatlanok közvetítése, értékesítése, bérbeadása
Megbízások felvétele, kezelése
Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
Új ügyfelek felkutatása
Szerződések előkészítése
Irodai adminisztratív munka

Nincsenek irreális elvárásaink:
kezdők jelentkezését is várjuk
min. középfokú végzettség
pontosság
jó megjelenés
csapatmunka
alapvető számítógépes ismeretek felhasználói szinten

Előnyök:
Ügyfélközpontú gondolkodásmód
Pozitív, empatikus beállítottság
Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
Céltudatosság

Amit nyújtunk:
Megtanítunk, hogyan válhatsz profi értékesítővé!
Stabil életpálya modell az OPENHOUSE hálózaton belül
az alapképzés után rendszeres szakmai tréning és konzultációs lehetőség
irodai szintű mentori program
professzionális irodai háttér (költségmentes irodahasználat, telefon-hozzájárulás, stb.)
ingyenes online és offline hirdetési lehetőség
sikeresen együttműködő csapat biztonsága
két exkluzív szolnoki iroda
karrier lehetőség

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az OpenJobs célja, hogy innovatív XXI. századi megoldásaival segítse partnereit a megfelelő munkatárs kiválasztásában. Legyen szó akár nagy volumenű felvételről, akár egyetlen munkatárs megtalálásáról, online toborzás-kiválasztás támogató megoldásainkkal az új munkaerő-igény megfogalmazódásától kezdve segítjük partnereinket.

A cég címe

Verseny u.32.
9024 Győr

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Molnár Kristóf
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat