Eladó Értékesítő Állás Budapesten

OpenJobs Munkaközvetítő és Személyügyi Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A legfontosabb értéknek az ember egészségét tartjuk. Fő küldetésünk a magyar emberek segítése, az egészségügyi állapotuk színvonalas javítása. Éppen ezért vagyunk mi Magyarország egyik Prémium Egészségmegőrző és Körérzetjavító központja. Cégünk dinamikusan fejlődik, amely köszönhető a fiatalos szemléletmódnak és a jó hangulatú munkakörnyezetnek.

Lehetsz friss diplomás, pályakezdő vagy tapasztalt értékesítési szakember, szívesen látunk a csapatunkban.

Feladatok:
- Modern, közérzetjavító termékek értékesítése valamelyik belvárosi üzletünkben
- Értékesítéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:
- Betöltött 18. életév
- Nem szükséges munkatapasztalat
- Kiemelkedő kommunikációs készség
- Igényes megjelenés
- Magabiztos fellépés

Amit nyújtunk:
- Kiemelkedő kereseti lehetőség
- Bejelentett állás
- Szakmai oktatások, fejlődési lehetőség
- Vezetők teljes támogatása
- Igényes belvárosi munkakörnyezet

FONTOS!
Nem az érdekel minket, mennyi diplomád, vagy mennyi szakmai tapasztalatod van! Nem érdekel minket, hány munkahelyed volt eddig! Nem érdekel minket, hogy hogyan képzeled el az életed 5 év múlva.

EGY A LÉNYEG:
Legyen szenvedély a munkádban, legyél dinamikus, kreatív. Legyenek önálló ötleteid, gondolataid. Tudd megtervezni a munkádat. Illeszkedj a csapatunkba, az értékrended legyen hasonló a miénkkel.

Ha ez mind stimmel, küldd el a jelentkezésedet.

Munkavégzés helye:
Budapest

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az OpenJobs célja, hogy innovatív XXI. századi megoldásaival segítse partnereit a megfelelő munkatárs kiválasztásában. Legyen szó akár nagy volumenű felvételről, akár egyetlen munkatárs megtalálásáról, online toborzás-kiválasztás támogató megoldásainkkal az új munkaerő-igény megfogalmazódásától kezdve segítjük partnereinket.

A cég címe

Verseny u.32.
9024 Győr

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Molnár Kristóf
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat