Építésvezető

OpenJobs Munkaközvetítő és Személyügyi Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye, Somogy megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Tolna megye, Veszprém megye, Zala megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Plant-Orient 2002 Kft.

ÉPÍTÉSVEZETŐT keres

Magyarország területén (legfőképp Dunántúlon) lévő építkezésein helyszíni építésvezetői feladatok ellátására.

Feladatok:
-kapcsolattartás az építtetővel, műszaki ellenőrrel, tervezőkkel,
-kooperációkon való részvétel,
-saját dolgozói létszám és az alvállalkozók munkájának irányítása, folyamatos ellenőrzése,
-a technológiai, munkavédelemmel, minőséggel kapcsolatos követelmények betartása, betartatása,
-az alvállalkozók teljesített munkájának leigazolása,
-az építési területre érkező anyagok minőségi és mennyiségi átvétele,
-teljeskörű szervezési, koordinálási, ellenőrzési feladatok a kivitelezés helyszínén,
-az építéssel járó dokumentáció folyamatos követése és vezetése, elektronikus építési napló vezetése,
-erőforrások gazdaságos navigálása

Elvárások:
-kivitelezésben, a fenti feladatkörben szerzett minimum 3-5 éves gyakorlat,
-felsőfokú szakmai képzettség,
-B kategóriás jogosítvány,
-jó problémamegoldó, konfliktuskezelő készség,
-minőségi, precíz munka iránti elkötelezettség, a cég érdekeinek képviselete
-számítógépes ismeretek

Előnyök:
-MV-É felelős műszaki vezetői jogosultság
-műszaki előkészítői tapasztalat

Amit nyújtunk:
-versenyképes fizetés
-céges autó, telefon
-fejlődési lehetőség
-egy összeszokott közösséghez való tartozás

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az OpenJobs célja, hogy innovatív XXI. századi megoldásaival segítse partnereit a megfelelő munkatárs kiválasztásában. Legyen szó akár nagy volumenű felvételről, akár egyetlen munkatárs megtalálásáról, online toborzás-kiválasztás támogató megoldásainkkal az új munkaerő-igény megfogalmazódásától kezdve segítjük partnereinket.

A cég címe

Verseny u.32.
9024 Győr

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Molnár Kristóf
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat