Orvos,Rezidens, PhD,Mentőtiszt,Ápoló,Gépkocsivezető Munkalehetőség

OpenJobs Munkaközvetítő és Személyügyi Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Gyál, Gyomaendrőd, Kiskunhalas, Kunszentmárton, Kunszentmiklós, Nagykáta, Szigetszentmiklós, Tiszakécske, Zalaszentgrót, Dunakeszi, Dunaújváros, Érd, Gödöllő, Karcag, Siófok, Budapest, Bács-Kiskun megye, Pest megye, Somogy megye, Zala megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Falcon Medical Zrt. munkalehetőséget hirdetett meg egészségügyi dolgozók részére!

Komoly figyelmet fordítunk az orvosi létszám bővítésére, de várjuk a többi szakember jelentkezését is!

A Falcon Medical Zrt egy gyorsan növekvő prominens cég, ahol egészségügyi dolgozókat közvetítünk ki közel 80 Orvosi ügyeletre szerte az Országban. Jelentős befolyásunk és közreműködésünk van számos hozzánk hasonló Céggel ezáltal szinte bárhol képesek vagyunk munkát biztosítani.

Folyamatos fejlődésünk és innovációknak köszönhetően jelenleg megközelítőleg 500 embert foglalkoztatunk ügyeleteinken, akiknek rugalmas és hosszú távú munkát tudunk nyújtani.

Érdekeltségünk,hogy az ügyeleteken az arra rászorulók megkapják a megfelelő szakmai ellátást, ebből adódóan a Cég Munkavállalóit mindig megbecsülten kezeljük.

Amit garantálni tudunk Dolgozóinknak amiért bizalmukat belénk fektetik :
- rugalmas időbeosztás ( megbízási, rész-, vagy főállás)
- biztos munkahely
- munkáltató feltétlen segítőkészsége
- fizetés órabérben megegyezés alapján
- szakmai gyakorlat és kötelező kredit pontok beszámítása

Feladatok:
Orvos-Rezidens-PhD
Mentőtiszt
Ápoló
Gépkocsivezető (PÁV 1 szükséges)

Elvárások:
egészségügyben szerzett munkatapasztalat
megbízhatóság
önállóság

Amit nyújtunk:
stabil és biztos munkahely hosszútávon
rugalmas időbeosztás az Ön idejéhez igazítva.
garantált fizetés ( órabérek megegyezés alapján )
munkáltató segítőkészsége

Munkavégzés helye:
Siófok, Zalaszentgrót, Hőgyész, Dunaújváros, Aba, Ercsi, Gyömrő, Pilis, Sülysáp, Nagykáta, Szigethalom, Szigetszentmiklós, Érd, Dunakeszi, Göd, Gyál, Karcag, Kisújszállás, Kunszentmárton, Tiszakécske, Kiskunhalas, Kunszentmiklós, Gyomaendrőd, Mezőberény, Elek, Budapest

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az OpenJobs célja, hogy innovatív XXI. századi megoldásaival segítse partnereit a megfelelő munkatárs kiválasztásában. Legyen szó akár nagy volumenű felvételről, akár egyetlen munkatárs megtalálásáról, online toborzás-kiválasztás támogató megoldásainkkal az új munkaerő-igény megfogalmazódásától kezdve segítjük partnereinket.

A cég címe

Verseny u.32.
9024 Győr

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Molnár Kristóf
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat