Klímaszerelő, hűtőgépszerelő

OpenJobs Munkaközvetítő és Személyügyi Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Budakalász, Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A COP Rendszertechnika Kft., a Mitsubishi Electric Zubadan klíma és hőszivattyú berendezések magyarországi forgalmazója és szervize.

Feladatok:
Hűtő- és klímaberendezés szerelőt keresünk hőszivattyú és klímaberendezés telepítésére, javítására és karbantartására.

Elvárások:
hűtő- és klímaberendezés szerelői végzettség
érvényes kék kártya (F-gáz vizsga)
min 2-3 éves szakmai tapasztalat
B kategóriás jogosítvány

Előnyök:
szivárgásvizsgáló jogosultság előny
Amit nyújtunk
kiemelt juttatás valamint 13. és 14. havi fizetés bónusz
folyamatos szakmai fejlődés
kiegyensúlyozott munkahelyi légkör

Munkavégzés helye:
Budakalász, Budapest

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az OpenJobs célja, hogy innovatív XXI. századi megoldásaival segítse partnereit a megfelelő munkatárs kiválasztásában. Legyen szó akár nagy volumenű felvételről, akár egyetlen munkatárs megtalálásáról, online toborzás-kiválasztás támogató megoldásainkkal az új munkaerő-igény megfogalmazódásától kezdve segítjük partnereinket.

A cég címe

Verseny u.32.
9024 Győr

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Molnár Kristóf
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat