Ügyfélreferens Keszthely

OpenJobs Munkaközvetítő és Személyügyi Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Keszthely, Zala megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Ha arra vágysz, hogy NE
- műszakban dolgozz
- ne legyen minden napod egyforma

és eddig azt gondolták Rólad, hogy
- túlképzett vagy, nem vagy szerintük túl fiatal
- a gyereked akadály és nem inspiráció
- kreativitásod hátrány, és nem előny

AKKOR JELENTKEZZ!

100%-ban magyar tulajdonú ingatlanközvetítő hálózat, keszthelyi irodája

ÜGYFÉLREFERENS
kollégát keres!

Feladatok:
- Saját ingatlan megbízások felvétele, kezelése
- Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
- Megállapodások előkészítése, lezárása

Elvárások:
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Saját gépjármű
- Középfokú végzettség
- Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
- A tevékenység elindításához a vállalkozói jogviszony nem feltétel!

Ami garantálja a sikert:
- Professzionális irodai háttér
- Kiemelkedően magas jövedelem lehetősége, havi bónusz
- Mobiltelefon használat, telefonköltség hozzájárulás
- Teljes körű marketingtámogatás- névjegykártya, hirdetések, táblák, autómatrica
- Hatékony képzési rendszer
Ha úgy érzed, hogy alkalmas lennél a pozíció betöltésére, küldj önéletrajzot!

Munkavégzés helye:
Hévíz, Keszthely, Szigliget

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az OpenJobs célja, hogy innovatív XXI. századi megoldásaival segítse partnereit a megfelelő munkatárs kiválasztásában. Legyen szó akár nagy volumenű felvételről, akár egyetlen munkatárs megtalálásáról, online toborzás-kiválasztás támogató megoldásainkkal az új munkaerő-igény megfogalmazódásától kezdve segítjük partnereinket.

A cég címe

Verseny u.32.
9024 Győr

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Molnár Kristóf
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat