Nemzetközi fuvarszervező

OpenJobs Munkaközvetítő és Személyügyi Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Biatorbágy, Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Német tulajdonú logisztikai cég biatorbágyi munkavégzéssel nemzetközi fuvarszervező munkatársat keres.

Ha jelenlegi munkahelyeden...

elismerik a munkádat,

csapattagként elfogadják a véleményedet,

nyitottak a gondolataidra,

szívesen mész be reggelente dolgozni,

kellemes munkakörnyezet fogad...

akkor jó munkahelyet választottál!

Ha ezt a helyet viszont még keresed, akkor látogass el weboldalunkra, ismerj meg Bennünket közelebbről, küldd be hozzánk önéletrajzodat, gyere el hozzánk egy nyílt napra, nézd meg hogyan dolgozunk!

Az alábbi feladatok elvégzésére keresünk csapatbővítésre új munkatársakat:
- nemzetközi gyűjtős- és direkt közúti szállítások megszervezése, koordinálása Európa egész területén
- fuvarszervezéssel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
- fuvarszámlák ellenőrzése
- tehergépjárművek kihasználtságának optimalizálása

Ami optimális lenne:
- minimum középfokú végzettség
- nemzetközi közúti szállítmányozásban szerzett tapasztalat
- számítógép felhasználói szintű ismerete
- rugalmasság
- megbízható, önálló munkavégzés
- német vagy angol nyelvtudás

Ha még most keresed a helyedet, nincs tapasztalatod, de szakirányú végzettséggel rendelkezel, akkor is küldd el bátran pályázatodat!

És mit fogsz nálunk találni?
- kihívásokkal teli, változatos munkavégzés
- kellemes munkakörnyezet
- fiatalos, dinamikus csapat
- nagybetűvel írt Csapatszellem
- stabil nemzetközi háttér
- minden téren korrekt, versenyképes juttatási csomag

Jelentkezésedet kétnyelvű szakmai önéletrajzzal várjuk.

Munkavégzés helye:
Biatorbágy, Budapest

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az OpenJobs célja, hogy innovatív XXI. századi megoldásaival segítse partnereit a megfelelő munkatárs kiválasztásában. Legyen szó akár nagy volumenű felvételről, akár egyetlen munkatárs megtalálásáról, online toborzás-kiválasztás támogató megoldásainkkal az új munkaerő-igény megfogalmazódásától kezdve segítjük partnereinket.

A cég címe

Verseny u.32.
9024 Győr

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Molnár Kristóf
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat