Panzió üzletvezető

OpenJobs Munkaközvetítő és Személyügyi Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Belvárosi 14 szobás panzió üzletvezetőt keres, önálló munkavégzéssel dolgozni tudó, pontos, dinamikus, sikerorientált munkatársat, aki nem a problémák embere, hanem a megoldásé, aki hajlandó bármikor, bármelyik területre beállni és a kollégákat segíteni

Jelentkezés: Fényképes önéletrajz, bérigény feltüntetésével.

Feladatok:
részvétel a napi munkában a recepció, reggeliztetés és takarítás területén
alapanyagok/ eszközök rendelése, raktári rend felügyelete
kiváló vendégkiszolgálás megtartása, fejlesztése
munkatársak irányítása, ellenőrzése
pénzügyi kimutatások vezetése, könyveléssel kapcsolattartás, számlák és adminisztráció kezelése
tulajdonos elvárásait betartani és számukra beszámolók készítése
gépek berendezése kezelése, hibák javítása/ javíttatása
mindennapi problémák, váratlan helyzetek kezelése, gyors megoldása
bevétel maximalizálása, költségek optimalizálása
értékesítési csatornák kezelése
teljes szálloda gazdaszemléletű, nyereséges működtetése és fejlesztése

Elvárások:
Szeresse a vendéglátást
Tudjon és akarjon is dolgozni
Hajlandó legyen mindent megtenni a vendégért a ház érdekeit figyelembe véve és magáért a házért is
Angol nyelvtudás elengedhetetlen, értékesítési tapasztalat
Kitartó, dinamikus, minőség iránti elkötelezettség

Előnyök:
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:
Budapest

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az OpenJobs célja, hogy innovatív XXI. századi megoldásaival segítse partnereit a megfelelő munkatárs kiválasztásában. Legyen szó akár nagy volumenű felvételről, akár egyetlen munkatárs megtalálásáról, online toborzás-kiválasztás támogató megoldásainkkal az új munkaerő-igény megfogalmazódásától kezdve segítjük partnereinket.

A cég címe

Verseny u.32.
9024 Győr

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Molnár Kristóf
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat