Gépjárművezető - belföldi és nemzetközi munkára

OpenJobs Munkaközvetítő és Személyügyi Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Győr, Győr-Moson-Sopron megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Dinamikusan fejlődő győri telephelyű cég keres flottabővítés céljából nemzetközi és belföldi fuvarfeladataihoz gépjárművezetőket C + C,E kategóriás jogosítvánnyal, digitális sofőrkártyával, gyakorlattal.

Feladatok
A leendő gépkocsivezető feladata belföldi és export/import, ill. export/EU/import fuvarfeladatok végrehajtása.

Olyan tapasztalt, becsületes pilóták jelentkezését várjuk, akik:
méltóan tudják képviselni cégünket a rakodási helyeken és a megbízóink előtt,
igényesek munkájukra, járművükre, megjelenésükre,
precízen, gazdaságosan, hatékonyan tudják üzemeltetni járművüket,
vezetési és pihenőidőkre vonatkozó szabályokat ismerik és jól tudják alkalmazni.

Elvárások:
C, C+E kategóriás jogosítvány,
PÁV igazolás,
érvényes erkölcsi bizonyítvány,
belföldi és nemzetközi árufuvarozói igazolvány,
érvényes útlevél,
betöltött 21. életév,
digitális gépjárművezető kártya,
megbízható és leinformálható több éves tapasztalat.

Előnyök:
idegen nyelv alapfokú ismerete szóban és írásban,
"darus autós" tapasztalat.

Amit nyújtunk:
tisztességes munkáért tisztességes bér,
561/2006/EK és AETR rendeletek szerinti munkavégzés (vezetési és pihenő idők),
hétvégék többnyire itthon,
több hetes uniózás kizárva!
korszerű és karbantartott járműpark
megbízható műszaki háttér
hosszú távú, megbízható munkalehetőség
családias munkakörnyezet, támogató csapat,
versenyképes fizetés.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az OpenJobs célja, hogy innovatív XXI. századi megoldásaival segítse partnereit a megfelelő munkatárs kiválasztásában. Legyen szó akár nagy volumenű felvételről, akár egyetlen munkatárs megtalálásáról, online toborzás-kiválasztás támogató megoldásainkkal az új munkaerő-igény megfogalmazódásától kezdve segítjük partnereinket.

A cég címe

Verseny u.32.
9024 Győr

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Molnár Kristóf
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat