Növényvédelmi és kártevőirtási munkatárs (Képzettség nem feltétel)

OpenJobs Munkaközvetítő és Személyügyi Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Kecskemét, Bács-Kiskun megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Növényvédő és Kártevőirtó Kft. (6000 Kecskemét, Szolnoki hegy 96/B) új munkaerőket keres (3-4 fő), az egész ország területén végzendő növényvédelmi és kártevőirtási feladatok ellátására. Szakképzettség nem feltétel, vállalatunk az átképzést biztosítja, amennyiben a pályázó – végzettségétől függetlenül – beleillik a vállalat profiljába. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:
kártevőirtási feladatok az ország egész területén
növényvédelmi szakmunka közterületeken, az ország egész területén (több napos kiküldetés is előfordulhat)
szezonban gyakori éjszakai munkavégzés

Elvárások:
„B” kategóriás jogosítvány, gyakorlott vezető, jó tájékozódó képesség
Csapatmunkára való képesség
Pontosság, megbízhatóság
Tanulékonyság
Jó fizika állóképesség

Előnyök:
Növényvédő és méregraktár kezelői végzettség („zöldkönyv”) esetleg növényvédő szakmérnök végzettség
Egészségügyi gázmester vagy kártevőirtó szakmunkás végzettség
Saját gépjármű
Érettségi

Amit nyújtunk:
Hosszútávú munkalehetőség
Bejárás támogatás
Munkabér megegyezés szerint

Munkavégzés helye:
Kecskemét

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az OpenJobs célja, hogy innovatív XXI. századi megoldásaival segítse partnereit a megfelelő munkatárs kiválasztásában. Legyen szó akár nagy volumenű felvételről, akár egyetlen munkatárs megtalálásáról, online toborzás-kiválasztás támogató megoldásainkkal az új munkaerő-igény megfogalmazódásától kezdve segítjük partnereinket.

A cég címe

Verseny u.32.
9024 Győr

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Molnár Kristóf
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat