Ingatlanértékesítőt keresünk gödöllői irodánkba

OpenJobs Munkaközvetítő és Személyügyi Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Gödöllő, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Dolgozni szeretne, de szabadon gazdálkodna az idejével?

Elege van abból, hogy egyre többet dolgozik,egyre kevesebbért?

Nem éri be átlagfizetéssel?

Nem talál munkát, mert kisgyermeke van vagy elmúlt 50 éves?

Nem becsülik meg a munkahelyén?

HA BÁRMELY KÉRDÉSRE IGENNEL TUDOTT VÁLASZOLNI, NÁLUNK A HELYE!

MERT

Gödöllői ingatlanirodánkba INGATLANREFERENS kollégát keresünk!

A tevékenység elkezdéséhez vállalkozói igazolvány NEM feltétel!

Ha szívesen foglalkozik emberekkel, és hisz önmagában, továbbá fontos Önnek, hogy olyan csapatban dolgozzon, ahol számíthat a támogatásra; ha rengeteg az energiája, és tenni akar a céljai megvalósításáért, akkor akkor nálunk a helye!

Feladatok:
Használt és új építésű lakóingatlanok megbízásba vétele
Megbízási szerződések rendszerbe való rögzítése
Kapcsolattartás régi és új ügyfeleinkkel
Érdeklődők számára az ingatlanok bemutatása
Ügyfeleink között létrejött megállapodások teljeskörű koordinálása

Elvárások:
Ápolt, jó megjelenés
Alapfokú számítógépes ismeretek
Értékesítői szemlélet
Szorgalom
Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség

Előnyök:
Mobilitás
Tanulásra való hajlandóság
Empátia, határozott fellépés
Eredmény, cél- és sikerorientáltság
Értékesítői tapasztalat

Amit nyújtunk:
Kiemelkedő, teljesítményarányos jövedelem+bónusz
Gyorsan felívelő karrierút
Professzionális irodai háttér, elegáns környezet
Önállóan beosztható, rugalmas munkaidő
Segítőkész, jó hangulatú csapat

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az OpenJobs célja, hogy innovatív XXI. századi megoldásaival segítse partnereit a megfelelő munkatárs kiválasztásában. Legyen szó akár nagy volumenű felvételről, akár egyetlen munkatárs megtalálásáról, online toborzás-kiválasztás támogató megoldásainkkal az új munkaerő-igény megfogalmazódásától kezdve segítjük partnereinket.

A cég címe

Verseny u.32.
9024 Győr

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Molnár Kristóf
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat