Könyvelő-pénzügyi ügyintéző

OpenJobs Munkaközvetítő és Személyügyi Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Több évtizedes múltra visszatekintő szállodaláncunk budapesti központja könyvelő-pénzügyes munkakörbe keres jó kommunikációs képességgel rendelkező, önálló munkavégzéssel dolgozni tudó, pontos, dinamikus, sikerorientált munkatársat.

Olyan munkatársat keresünk, "aki nem a problémák embere, hanem a megoldásé”!

Kérjük, jelentkezése során tüntesse fel a megpályázni kívánt pozíció nevét.

Feladatai:
Szállítói számlák előzetes rögzítése, igazoltatása,
Bejövő számlák könyvelése,
Bankszámlák könyvelése
Tárgyi eszközök analitikus nyilvántartása,
Tárgyi eszközökkel kapcsolatos mozgások rögzítése, kapcsolódó dokumentációk elkészítése,
Üzemi bolt forgalmának könyvelése,
Vegyes tételek könyvelése,
Statisztikai adatszolgáltatás,
Havi zárásokban való aktív részvétel,
Éves zárásban való közreműködés.
Főkönyvi vegyes könyvelések elvégzése (elhatárolások, költségfelosztások)
Egyéb számviteli és pénzügyi adminisztratív feladatok ellátása;
Operatív pénzügyi feladatok ellátása;

Az álláshoz tartozó elvárások:
Számviteli-pénzügyi főiskolai, mérlegképes végzettség;
2-3 éves releváns szakmai tapasztalat;
Windows Office magas szintű felhasználói ismerete (Word, Excel);
Naprakész adózási,- számviteli és pénzügyi ismeretek;
Önálló, precíz felelősségteljes munkavégzés;
Kiváló Kommunikációs, problémamegoldó és együttműködési készség;
Rendszerszintű gondolkodásmód;

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Hostware ismeret;

Amit kínálunk:
Étkezési hozzájárulás;
Utazási ktg. térítés;
Egészségpénztár;
Kedvezményes üdülési lehetőség;

Munkavégzés helye:
Budapest

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
postgraduális végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az OpenJobs célja, hogy innovatív XXI. századi megoldásaival segítse partnereit a megfelelő munkatárs kiválasztásában. Legyen szó akár nagy volumenű felvételről, akár egyetlen munkatárs megtalálásáról, online toborzás-kiválasztás támogató megoldásainkkal az új munkaerő-igény megfogalmazódásától kezdve segítjük partnereinket.

A cég címe

Verseny u.32.
9024 Győr