Csomagolási munkatárs

OpenJobs Munkaközvetítő és Személyügyi Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Győr, Győr-Moson-Sopron megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Győri székhelyű, dinamikusan fejlődő, Magyarországon már piacvezető nemzetközi világítástechnikai cégünk,

pozícióra keres, precíz, önálló és logikus gondolkodású, műszaki beállítottságú munkatársat.

Tudjuk, átütő változásokat, igazi sikereket csakis a kihívást kereső munkatársainkon keresztül érhetünk el. Ezért is döntöttünk úgy, hogy a jövőben egyre nagyobb figyelmet fordítunk csapattagjaink szakmai és személyes fejlesztésére, egyre több kihívást és fejlődést kínáló izgalmas projektbe vonjuk be őket, biztosítva ezzel a folyamatos tanulást és a kitűzött szakmai sikerek elérését.

A karrierépítés velünk egy lehetőség, hogy a 8 saját tulajdonú leányvállalattal való együttműködés mellett, a multinacionális lehetőségekkel bíró, de azok kötöttségeitől mentes vállalati környezetben minden munkatársunk a lehető legjobbat hozza ki magából.

Főbb feladatok:
Csomagolási és grafikai tervezésben való közreműködés, műszaki adatok szolgáltatása
A meglévő csomagolás megadott norma szerinti átvizsgálása, ellenőrzése
Termékek műszaki adatainak ellenőrzése a csomagolás tervezésekor
Termékek csomagolásának vizsgálata grafikai szempontból, piktogramok megfelelősségének vizsgálata, ellenőrzése
Végellenőrzések elvégzése, tervezési jóváhagyás, csomagolási anyagnorma-lap készítése
Folyamatos kapcsolattartás a grafikai stúdióval és együttműködés a társosztályokkal

Elvárt végzettség és ismeretek/munkatapasztalat:
Középfokú végzettség, 1-3 évig terjedő tapasztalat
Műszaki ismeret előny
Terhelhetőség
MS Office (World, Excel, Outlook ismerete)

Elvárt kompetenciák:
pro aktív és önálló munkavégzésre való képesség
precíz, pontos személyiség
eredmény orientált gondolkodás
elkötelezett és felelősségteljes munkavégzés
csapatmunka

Amit kínálunk:
stabil, dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő vállalat
szakmai fejlődési, kihívásokkal teli karrierlehetőség
változatos és önálló munkavégzés
Határozott idejű (1 év) munkaszerződés azonban lehetőség a hosszú távú együttműködésre a nemzetközi cégcsoporton belül

Munkavégzés helye:
Győr

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az OpenJobs célja, hogy innovatív XXI. századi megoldásaival segítse partnereit a megfelelő munkatárs kiválasztásában. Legyen szó akár nagy volumenű felvételről, akár egyetlen munkatárs megtalálásáról, online toborzás-kiválasztás támogató megoldásainkkal az új munkaerő-igény megfogalmazódásától kezdve segítjük partnereinket.

A cég címe

Verseny u.32.
9024 Győr