Beszerző

OpenJobs Munkaközvetítő és Személyügyi Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Cegléd, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

Területünk stratégia beszerzést lát el a LD Operations Kft. magyar telephelye számára. Szorosan együttműködünk a LD Didactic GmbH konszern további márkáinak szériabeszerzésével. Csapatunk fő profilja az elektronikai és a mechanikai alkatrészeinek beszerzése.

Feladatok:
Szériaalkatrészek beszerzése
Rendszeres kapcsolattartás a beszállítókkal
Ártárgyalások önálló lebonyolítása
Konszernszintű együttműködés a konszernen belüli társosztályokkal - fejlesztés, minőségbiztosítás, gyártás, pénzügy, jogi osztály
A verseny- és piaci helyzetek figyelemmel követése, piaci elemzések készítése
Új beszállítók felkutatása, értékelése
Magyar beszállító hálózat építése

Elvárások:
Felsőfokú gazdasági/műszaki végzettség
Legalább 3 éves, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
(Ár)tárgyalásban való jártasság
Tárgyalóképes német nyelvtudás
Angol nyelv ismerete előnyt jelent
technikai rajzok olvasássa
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)

Előnyök:

Amit nyújtunk:
Változatos feladatok, fiatalos munkahelyi hangulat és hosszú távú karrierlehetőségek – ez az LD Operations Kft.!
A rendszeres visszacsatolásnak és a kompetencia alapú fejlesztési modellnek köszönhetően minden munkatársunk személyre szabottan bővítheti szakmai és nem szakmai ismereteit, amelyhez különféle tréningek, oktatások és nyelvi képzések nyújtanak segítséget.
Az inspiráló munkakörnyezethez hozzájárulnak high-tech eszközeink, csúcstechnológiát képviselő felszereléseink és prémium termékeink is.
Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgó bérrel, prémium kifizetéssel és béren kívüli juttatásokkal honoráljuk.

Munkavégzés helye:
Cegléd

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
postgraduális végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az OpenJobs célja, hogy innovatív XXI. századi megoldásaival segítse partnereit a megfelelő munkatárs kiválasztásában. Legyen szó akár nagy volumenű felvételről, akár egyetlen munkatárs megtalálásáról, online toborzás-kiválasztás támogató megoldásainkkal az új munkaerő-igény megfogalmazódásától kezdve segítjük partnereinket.

A cég címe

Verseny u.32.
9024 Győr

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Molnár Kristóf
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat