Irodavezető - kecskeméti divízió

OpenJobs Munkaközvetítő és Személyügyi Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Kecskemét, Bács-Kiskun megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Az Openhouse Országos Ingatlan Hálózat kecskeméti divíziója, PRÉMIUM irodája élére, IRODAVEZETŐ munkatársat keres!

Új vezető munkatársunk, belső integrációs és képzési programunk eredményes elvégzését követően, önálló vezetője lesz a kecskeméti irodához tartozó működési területnek.

Feladatok:
értékesítési csapat irányítása, szakmai támogatása, menedzselése, értékelése
értékesítői csoport felállítása
előirányzott értékesítési tervek elérésében aktív közreműködés
folyamatos toborzás, kiválasztás, csapatépítés
részvétel az új munkatársak képzésében, fejlesztésében
az iroda értékesítési, gazdasági folyamatainak irányítása, működtetése
napi - heti operatív és adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások:
szolgáltatás - értékesítésben szerzett tapasztalat
csoportvezetői, vezető értékesítői múlt
értékesítési tapasztalat
ügyfél-orientált szemlélet
jó szervezőképesség és önálló munkavégzés
jó kommunikációs képesség és együttműködési készség
magabiztos MS Office ismeret
B kategóriás jogosítvány

Előnyök:
ingatlanértékesítésben szerzett tapasztalat
kapcsolatrendszer, helyismeret
angol és/vagy német nyelvtudás
saját gépjármű

Amit nyújtunk:
európai szintű, modern munkakörülmények
alkalmazotti munkaviszony
bejelentett alapbér,és kiemelkedő, az egyéni- és csoportteljesítményhez igazodó mozgóbér
saját fejlesztésű ergonomikus, vállalatirányítási rendszer
előrelépési lehetőség
szakmai továbbképzések, tréningek
keresztértékesítési lehetőségek akár az ország egész területén
egy magas érzelmi hangoltságú, támogató vezető csapat biztonsága

Munkavégzés helye:
Kecskemét

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az OpenJobs célja, hogy innovatív XXI. századi megoldásaival segítse partnereit a megfelelő munkatárs kiválasztásában. Legyen szó akár nagy volumenű felvételről, akár egyetlen munkatárs megtalálásáról, online toborzás-kiválasztás támogató megoldásainkkal az új munkaerő-igény megfogalmazódásától kezdve segítjük partnereinket.

A cég címe

Verseny u.32.
9024 Győr