Ingatlanértékesítő - Budaörs

OpenJobs Munkaközvetítő és Személyügyi Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Diósd, Törökbálint, Biatorbágy, Budaörs, Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Az Openhouse Országos Ingatlan Hálózat felvételt hirdet a budaörsi irodájába!

Az utóbbi egy év ingatlanpiaci növekedését követve csapatunk létszámát a piaci igényekhez igazítjuk:
Várjuk mindazok jelentkezését, akik az ingatlanértékesítői pályán szeretnének érvényesülni, akik helyt tudnak állni a megerősödött piaci körülmények között.

Feladatok:
Ingatlanok felkutatása
Kapcsolattartás és kommunikáció az ügyfelekkel
Értékesítési feladatok lebonyolítása
Adminisztrációs tevékenység
Tárgyalások lebonyolítása
Hirdetéskezelés

Elvárások:
önálló munkavégzésre képes, de csapatban is jól teljesítő
értékesítői szemlélettel bíró
jó konfliktuskezelő és problémamegoldó készség
legalább napi 8 óra munkabírás
középfokú végzettség
alapvető számítógépes ismeretek

Előnyök:
értékesítési tapasztalat

Amit nyújtunk:
alapképzés majd folyamatos szakmai továbbképzések
karrier építési lehetőség
kezdetekben mentori támogatás
professzionális irodai megjelenés
jogi és hitel ügyintézői háttér
teljes körű marketing támogatás
kiváló csapat, jó hangulat, segítőkész háttér biztosítása

Munkavégzés helye:
Budaörs, Biatorbágy, Diósd, Törökbálint, Telki

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az OpenJobs célja, hogy innovatív XXI. századi megoldásaival segítse partnereit a megfelelő munkatárs kiválasztásában. Legyen szó akár nagy volumenű felvételről, akár egyetlen munkatárs megtalálásáról, online toborzás-kiválasztás támogató megoldásainkkal az új munkaerő-igény megfogalmazódásától kezdve segítjük partnereinket.

A cég címe

Verseny u.32.
9024 Győr