Reklámértékesítő / Üzletkötő / Hirdetésszervező

OpenJobs Munkaközvetítő és Személyügyi Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Nyíregyháza, Debrecen, Eger, Miskolc, Budapest, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Pest megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Megyénként 3 fő területi értékesítőt keresünk nemzetközi, prémium reklám-marketingszolgáltatás magyarországi értékesítéséhez.

Az alábbi megyékből várunk jelentkezéseket:
Borsod-Abaúj-Zemplén megye
Hajdú-Bihar megye
Heves megye
Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Cégünk budapesti központtal rendelkezik, azonban leendő munkatársainknak a felvételi interjú és a képzés miatt nem szükséges Budapestre utazniuk.

Hirdetésszervező kollégáink feladatai:
Potenciális minőségi partnerek felkutatása a szépség-egészség, üzlet-vállalkozás, vendéglátás-szórakozás, otthon-család, üzleti szegmensekben;
Piacvezető áron kínált prémium, nemzetközi, online reklám-marketingszolgáltatás ismertetése, kiajánlása;
Megrendelés adminisztrálása online felületen.

Ha velünk dolgoznál, mi ezt várjuk tőled:
Üzleti megjelenést és tárgyaló készséget, hogy partnereink is a minőségi partnert lássák benned;
Teljes önállóságot, kitartást és nagy teherbírást;
A szakma jellemzőit és a kereseti lehetőséget figyelembe véve a számlaképességet (egyéni vagy társas vállalkozói jogviszonyban);
Munkavégzéshez szükséges számítástechnikai eszközt (tablet vagy notebook);
Mobilitást a munkavégzési területen.

Jelentkezésednél előnyt jelenthet:
Ha van értékesítői, vagy hirdetésszervezői tapasztalatod, és ezáltal egy lépéssel közelebb vagy az eredményekhez;
Ha van meglévő kapcsolatrendszered a fenti üzleti szegmensekben, hogy ismét örömmel fogadjanak.

Amit nyújtunk neked:
Munkakezdést néhány napos képzést és sikeres vizsgát követően, hogy eredményesen képviselhesd szolgáltatásunkat leendő partnereink felé;
Hosszú távú, biztos munkalehetőséget egy szakmailag és anyagilag is stabil cégnél;
Folyamatos továbbképzést, támogatást, hogy számodra is egyre jövedelmezőbb legyen a munkád;
Magas, teljesítményarányos jövedelmet felső korlát nélkül;
Heti jövedelem kifizetést;
Több tízéves tapasztalattal, és sikerekkel rendelkező cégvezetők támogatását, hogy ne érezd magad egyedül.
Végül, de nem utolsó sorban dinamikus, jó hangulatú csapatot, akik támogatnak eredményeid elérésében, hogy öröm és siker legyen a munka számodra és számunkra is!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az OpenJobs célja, hogy innovatív XXI. századi megoldásaival segítse partnereit a megfelelő munkatárs kiválasztásában. Legyen szó akár nagy volumenű felvételről, akár egyetlen munkatárs megtalálásáról, online toborzás-kiválasztás támogató megoldásainkkal az új munkaerő-igény megfogalmazódásától kezdve segítjük partnereinket.

A cég címe

Verseny u.32.
9024 Győr