Asszisztensi állást hirdetünk

OpenJobs Munkaközvetítő és Személyügyi Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Ingatlanirodánk asszisztensi munkakörben állást hirdet.

Amennyiben jól beszélsz angolul, németül és szeretnél egy jó hangulatú dinamikus csapat tagja lenni, kérlek küld el fényképes önéletrajzodat.

Feladatok:
külföldi ügyfeleinkkel való személyes, telefonos és mail alapú kapcsolattartás
adminisztratív feladatok ellátása
külföldi kapcsolatok építése

Elvárásaink:
angol és német felső fokú nyelvvizsga
felhasználói szintű számítógépes ismeret (alap programok),
jó kommunikációs készség,
önálló munkavégzés,
rugalmasság

Amit kínálunk:
versenyképes kereset,
céges laptop, telefon,
összetartó csapat,
családias légkör,
stabil tulajdonosi háttér,

Munkavégzés helye:
Budapest

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az OpenJobs célja, hogy innovatív XXI. századi megoldásaival segítse partnereit a megfelelő munkatárs kiválasztásában. Legyen szó akár nagy volumenű felvételről, akár egyetlen munkatárs megtalálásáról, online toborzás-kiválasztás támogató megoldásainkkal az új munkaerő-igény megfogalmazódásától kezdve segítjük partnereinket.

A cég címe

Verseny u.32.
9024 Győr