Német szervizhálózat keres autószerelőket

OpenJobs Munkaközvetítő és Személyügyi Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Németország
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Németországi független autószerviz hálózat keres azonnali belépéssel, hivatalos, bejelentett teljes munkaidőben történő alkalmazásra autószerelőket és autóvillamossági szakembereket. Elvárt gyakorlat: Pályakezdőktől a legtapasztaltabb munkaerőig várjuk a jelentkezőket. A bérezés 2000 Euro / hó + teljesítmény arányos prémium + szállás biztosított. A pozíciók azonnal betölthetőek.

Érdeklődni: 06-30-908-2079,

Feladatok:
autószerelés, autóvillamossági szakmunka, gumiszerelés

Elvárt gyakorlat:
Pályakezdőktől a legtapasztaltabb munkaerőig várjuk a jelentkezőket.
Autószerelői, autóvillamossági bizonyítvány vagy szakértelem és munkatapasztalat.

Előnyök:
Német nyelv ismerete.

Amit nyújtunk:
A bérezés 2000 Euro / hó + teljesítmény arányos prémium + szállás biztosított.

Munkavégzés helye:
Németország

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az OpenJobs célja, hogy innovatív XXI. századi megoldásaival segítse partnereit a megfelelő munkatárs kiválasztásában. Legyen szó akár nagy volumenű felvételről, akár egyetlen munkatárs megtalálásáról, online toborzás-kiválasztás támogató megoldásainkkal az új munkaerő-igény megfogalmazódásától kezdve segítjük partnereinket.

A cég címe

Verseny u.32.
9024 Győr