Nemzetközi kamionsofőrt keresünk

OpenJobs Munkaközvetítő és Személyügyi Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Szentendre, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Kedves leendő Munkatársunk,

Ha egy családias, jó hangulatú, korrekt csapat tagja szeretne lenni, itt a helye! Nálunk nem csak egy rendszám a flottában!

telefonon: 06203670234 ( 8 - 19)

Feladatok:
Áruszállítás nyerges ponyvás kamionnal ez EU -ban és Svájcban.

Elvárások:
min E kat. jogosítvány
PÁV vizsga
Digitális sofőrkártya
GKI kártya
erkölcsi bizonyítvány
min. 1 év tapasztalat (leinformálható)
rátermettség
több hetes kint tartózkodás vállalása

Előnyök:
idegen nyelvismeret
saját személyautó

Amit nyújtunk:
korrekt elszámolás, versenyképes, kiszámítható fizetés
(alapbér + napidíj vagy kilométerdíj) Havonta ellenőrizzük és amelyik a több azt kapja a sofőr.
lojális és korrekt vezetőség
folyamatos munkafeladatok
Európai Uniós és svájci fuvarfeladatok
folyamatos magyar nyelvű kapcsolattartás
a sofőr idegennyelv tudása nem feltétel, irodánk szükség esetén bármikor nyelvi segítséget nyújt
felszerelt ponyvás teherautók
többnyire raklapos áruszállítás
fedélzeti kommunikációs eszköz GPS-el, céges hitel- és tankolókártyák, céges mobiltelefon
cseh, német, osztrák box post pay (nincs go-box töltögetés)
jó állapotú MAN teherautó
saját szerelvény, nincs váltás, nem kell kipakolni az itthoni pihenőidő idejére sem
telephelyünkön zárt, biztonságos parkoló áll rendelkezésre a sofőr autója számára
nincs üzemanyag norma miatti levonás!
561/2006EK , AETR rendelet betartása (nincs túlvezetés)
szentendrei iroda és parkolás

Munkavégzés helye:
Szentendre

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az OpenJobs célja, hogy innovatív XXI. századi megoldásaival segítse partnereit a megfelelő munkatárs kiválasztásában. Legyen szó akár nagy volumenű felvételről, akár egyetlen munkatárs megtalálásáról, online toborzás-kiválasztás támogató megoldásainkkal az új munkaerő-igény megfogalmazódásától kezdve segítjük partnereinket.

A cég címe

Verseny u.32.
9024 Győr