Minőségirányítási szakember

OpenJobs Munkaközvetítő és Személyügyi Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Szigetszentmiklós, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Minőségirányítási szakembert keresünk szigetszentmiklósi céghez azonnali kezdéssel

Feladatok:
minőségirányítási feladatok ellátása
gyártásközi-és vég minőség-ellenőrzés felügyelete
részvétel különböző rendszer és vevői auditokon
részvétel a vevői minőségügyi reklamációk kezelésében
minőségügyi oktatások végrehajtása
mérési eredmények rögzítése, adminisztráció

Elvárások:
legalább középfokú műszaki végzettség (villamos vagy gépész)
tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
precíz, pontos munkavégzés
ISO 9001:2008 szabvány magabiztos ismerete
minőségirányítási eszközök készségszintű ismerete
MS Excel, Word középszintű ismerete
számítógép-kezelési alapismeretek

Előny:
villamosmérnöki végzettség
villamos-energia ipari gyakorlat
minőségirányítási rendszer építésében, üzemeltetésében szerzett gyakorlat
minőségellenőri vagy minőségellenőrző csoport irányításában szerzett gyakorlat
német és/vagy orosz nyelvtudás
ISO 9001:2015 szabvány ismerete
ISO 14001, MSZ 28001 szabványok ismerete
autóipari irányítási rendszerekben szerzett ismeret, vagy gyakorlat
operatív vezetői készségek, tapasztalat

Amit kínálunk:
hosszú távú munkalehetőség
egyműszakos munkarend
kulturált, tiszta munkavégzési környezet
versenyképes bérek + bónusz

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
postgraduális végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az OpenJobs célja, hogy innovatív XXI. századi megoldásaival segítse partnereit a megfelelő munkatárs kiválasztásában. Legyen szó akár nagy volumenű felvételről, akár egyetlen munkatárs megtalálásáról, online toborzás-kiválasztás támogató megoldásainkkal az új munkaerő-igény megfogalmazódásától kezdve segítjük partnereinket.

A cég címe

Verseny u.32.
9024 Győr