Ipari Automatika értékesítése

OpenJobs Munkaközvetítő és Személyügyi Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

1990-ben alapított, 2006 óta Ipari Automatizálással is foglalkozó Kft. kőbányai telephelyére, generáció váltás miatt, angol nyelvtudással rendelkező értékesítő munkatársat keres.

Feladatok:
Ipari automatizálás során beépítésre kerülő eszközök, műszerek, szelepek, értékesítése, árajánlatok készítése meglévő partnereink számára.
Új partneri kapcsolatok kiépítése.
Kül-és belföldi beszállítókkal, vevőkkel való kapcsolattartás, ehhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése.

Elvárások:
- angol nyelvtudás, szóban és írásban
-"gazdasági és kereskedői véna"
- gépészeti és elektronikai alapismeret
- önállóság
- fejlődőképesség
- nyitottság az új megoldásokra, újfajta eszközök megismerésére
- lendületes, energikus hozzáállás
- jó kommunikációs készség
- Office felhasználó szintű ismeret

Előnyök:
- gépész-, villamos mérnöki végzettség
- azonos területen szerzett tapasztalat
- műszaki, kereskedelmi angol nyelv ismerete

Amit nyújtunk:
- nem jutalékos rendszerű, versenyképes fizetés
- hosszú távú munkalehetőség
- változatos feladatok
- családias hangulatú iroda
- támogatás a fejlődéshez. (Tapasztalt, komoly szakértelemmel rendelkező kollégáink segítik a betanulást.)
- céges telefon
- gépkocsi használat szükség szerint

Munkavégzés helye:
Budapest

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
postgraduális végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az OpenJobs célja, hogy innovatív XXI. századi megoldásaival segítse partnereit a megfelelő munkatárs kiválasztásában. Legyen szó akár nagy volumenű felvételről, akár egyetlen munkatárs megtalálásáról, online toborzás-kiválasztás támogató megoldásainkkal az új munkaerő-igény megfogalmazódásától kezdve segítjük partnereinket.

A cég címe

Verseny u.32.
9024 Győr