Pályakezdőknek: Teljes munkaidő fix alap+jutalék

OpenJobs Munkaközvetítő és Személyügyi Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

KARRIER ÉPÍTÉSI LEHETŐSÉG, FIX ALAPFIZETÉSSEL!

Budapesten a XI. kerületben, teljes munkaidőbe ingatlan közvetítő állást ajánlunk, a próbaidő alatt is a megélhetéshez elengedő fix fizetéssel (nettó 110.000.-Ft), illetve ezen felüli jutalékkal. Szakmai tapasztalat nem szükséges.

A munka leginkább irodán kívül végzendő, egy adott területen. Aktív, kitartásigényes és áldozatokat igénylő állás, jó előre lépési lehetőségekkel. A munka elsajátítása után, igény szerint váltható teljesítmény alapú fizetésre, mely kétszer háromszor több fizetést eredményez.

A munkakör:
- eladó lakások felkutatása egy adott területen, megbízási szerződések megkötése
- az értékesítési folyamat menedzselése, az ingatlanok bemutatása a vevőknek
- vételi ajánlatok és ügyletzárások
- adásvételi szerződések előkészítése, szervezése

Amit elvárunk Tőled:
- érettségi
- jó kommunikációs készség
- nyitottság új ismeretek iránt
- kitartás saját céljaid elérésében
- karrierista hajlam

Amit kínálunk Neked:
- ingyenes telefon és iroda használat
- az alapfizetés biztonsága és teljesítményösztönző jutalékrendszer
- ingyenes és folyamatos képzés, betanítás a legmagasabb szinten
- motiváló környezet, fiatal csapat
- negyedévente belföldi hotelekben a cég legjobbjainak díjazása
- hónapról hónapra, a teljesítmény alapján magasabb fizetés
- előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye:
Budapest

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az OpenJobs célja, hogy innovatív XXI. századi megoldásaival segítse partnereit a megfelelő munkatárs kiválasztásában. Legyen szó akár nagy volumenű felvételről, akár egyetlen munkatárs megtalálásáról, online toborzás-kiválasztás támogató megoldásainkkal az új munkaerő-igény megfogalmazódásától kezdve segítjük partnereinket.

A cég címe

Verseny u.32.
9024 Győr