Ügyfélreferens Kaposvár

OpenJobs Munkaközvetítő és Személyügyi Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Kaposvár, Somogy megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Dolgozni szeretne, de szabadon gazdálkodna az idejével?
Elege van abból, hogy egyre többet dolgozik,egyre kevesebbért?
Nem éri be átlagfizetéssel?
Nem talál munkát, mert kisgyermeke van vagy elmúlt 50 éves?
Nem becsülik meg a munkahelyén?

Ha bármely kérdésre igennel tudott válaszolni, nálunk a helye!

MERT

Hazai tulajdonban lévő, dinamikusan fejlődő ingatlan hálózat kaposvári irodája Ügyfélreferens kollégát keres!

Feladatok:
Eladó ingatlanok felkutatása, megbízási szerződések megkötése
Ingatlan bemutatások szervezése és lebonyolítása
Vételi ajánlatok és ügyletzárások menedzselése
Aktív közreműködés az adás-vételi szerződések előkészítésében
Az értékesítési folyamat adminisztrálása

Amit nyújtunk:
Kiemelkedő jövedelem
Telefon, teljes körű marketing támogatás
Karrierprogramunkon keresztül előrelépési és fejlődési lehetőség
Folyamatos és magas szintű képzési rendszer
Modern irodai háttér és infrastruktúra
Rugalmasan alakítható munkaidő
A tevékenység elkezdéséhez a vállalkozói igazolvány nem feltétel!
Ha szívesen foglalkozik emberekkel, és hisz önmagadban és fontos, hogy olyan csapatban dolgozzon, ahol számíthat a támogatásra, rengeteg az energiája, és tenni akar a céljaid megvalósításáért, rendelkezik középfokú végzettséggel, biztosan kezeli a számítógépet, rendelkezik saját autóval akkor nálunk a helye!

Munkavégzés helye:
Kaposvár

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az OpenJobs célja, hogy innovatív XXI. századi megoldásaival segítse partnereit a megfelelő munkatárs kiválasztásában. Legyen szó akár nagy volumenű felvételről, akár egyetlen munkatárs megtalálásáról, online toborzás-kiválasztás támogató megoldásainkkal az új munkaerő-igény megfogalmazódásától kezdve segítjük partnereinket.

A cég címe

Verseny u.32.
9024 Győr