Elektromos Projektvezetőt keresek

OpenJobs Munkaközvetítő és Személyügyi Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Épület villanyszerelésben jártas Projektvezetőt keresek hosszabb távra ,magas kereseti lehetőséggel, szorgalmas, agilis, megbízható ember személyében. Budapest és környéki munkákra. Számítógép használata és jogosítvány megléte feltétel.

Feladatok:
Árajánlatok előkészítése, dolgozók és alvállalkozók irányítása. Megrendelőkkel kapcsolattartás. Anyagrendelés.Munka levezetése. Kooperációkon való részvét. Megvalósulási rajz készítése. Felmérések és átadási dokumentáció elkészítése. Számlamelléklet összeállítása.

Elvárások:
Nem az iskolai végzettség a fontos, hanem a szakmai rátermettség, szorgalom. Számítógép használata ill. precíz pontos munka végzés.

Előnyök:
Autó-Cad ismerete

Amit nyújtunk:
Hosszútávú munkavégzés lehetősége. Gépkocsi használat térítése, telefon, lap-top használat, családias hangulat.
Magas kereseti lehetőség. Cégem 1988.-óta folyamatosan biztosít munkát. Minden hó 5.-én fizetés időben utalásra került.

Munkavégzés helye:
Budapest

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az OpenJobs célja, hogy innovatív XXI. századi megoldásaival segítse partnereit a megfelelő munkatárs kiválasztásában. Legyen szó akár nagy volumenű felvételről, akár egyetlen munkatárs megtalálásáról, online toborzás-kiválasztás támogató megoldásainkkal az új munkaerő-igény megfogalmazódásától kezdve segítjük partnereinket.

A cég címe

Verseny u.32.
9024 Győr