Felügyelő

OpenJobs Munkaközvetítő és Személyügyi Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Szombathely, Vas megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Ha elégedetlen vagy jelenlegi munkáddal, ha nem látsz magad előtt megfelelő karrierpályát, és érzel magadban ambíciót, ha szeretnéd magad új területen kipróbálni, akkor lépj közénk!

A Szombathelyi Országos Büntetés-végrehajtási Intézet biztonságos működésének kulcsa a dolgozóiban rejlik, akiknek hosszú távú, stabil munkahelyet, izgalmas, új szakmai kihívást jelentő feladatokat, versenyképes jövedelmet, színvonalas munkakörülményeket nyújt munkájuk elismeréseként.

Ha kitartást, elhivatottságot érzel magadban, és szakközépiskolai végzettséggel rendelkezel, jelentkezz hivatásos jogviszonyú felügyelő (tiszthelyettes) beosztás betöltésére.

Középfokú beosztást vállaló diplomások, pályakezdők, munkát kereső közmunkások jelentkezését is várjuk.

Csatlakozz hozzánk, és légy sikeres csapatunk tagja!

Feladatok:
szállítási feladatok végrehajtása,
a fogvatartottak őrzése, felügyelete, ellenőrzése.
Elvárások
középiskolai végzettség (érettségi),
büntetlen előélet,
betöltött 18. életév.

Amit nyújtunk:
kezdő bruttó illetmény 220.581,- Ft,
cafeteria juttatás, útiköltség-térítés, albérleti hozzájárulás,
idegen-nyelvtudási, illetve éjszakai pótlék,
ingyenes céges buszjárat a munkába járáshoz,
fiatalos csapat,
sport és kulturális rendezvényeken való részvétel támogatása,
csapatépítő tréningek,
modern munkakörülmények,
előrelépési lehetőség.

Munkavégzés helye:
Szombathely

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az OpenJobs célja, hogy innovatív XXI. századi megoldásaival segítse partnereit a megfelelő munkatárs kiválasztásában. Legyen szó akár nagy volumenű felvételről, akár egyetlen munkatárs megtalálásáról, online toborzás-kiválasztás támogató megoldásainkkal az új munkaerő-igény megfogalmazódásától kezdve segítjük partnereinket.

A cég címe

Verseny u.32.
9024 Győr