Pályázatíró munkatársat keresünk

OpenJobs Munkaközvetítő és Személyügyi Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Algyő, Csongrád, Szeged, Csongrád megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Délplant Kft. algyői irodájába PÁLYÁZATÍRÓ munkatársat keresünk

Feladato:k
Pályázatok teljes körű előkészítése, pályázati felhívásokra történő projektgenerálás
Pályázati adatlap kitöltése, üzleti terv elkészítése
Kapcsolattartás a pályázókkal és a támogatást biztosító szervekkel
Pályázat előkészítési megbeszélések leszervezése és lebonyolítása
A pályázatok előkészítéséhez kapcsolódó dokumentumok bekérése, feldolgozása
Együttműködés a felettesekkel, kollégákkal
MVH elektronikus ügyfélrendszer napi szintű kezelése
Nyertes projektek monitoring adatszolgáltatása
Nyertes projektek esetében a támogatási összeg lehívásának menedzselése

Elvárások:
Felsőfokú végzettség
Pályázatok előkészítésében való jártasság, pályázati rendszer ismerete
Kiemelkedő precizitás, pontosság, alaposság
Határidők pontos betartása
Kifogástalan helyesírás, jó fogalmazó készség
Terhelhetőség, kitartás
Önálló munkavégzésre, csapatmunkára való képesség
Pozitív nyitott, optimista személyiség, gyors beilleszkedés képessége
Proaktív hozzáállás
Kiemelkedő kommunikációs készség
Készségszintű számítógép kezelés (Word, Excel, Internet)

Előnyök:
Mezőgazdasági pályázatok előkészítésében való tapasztalat
EMVA - Vidékfejlesztési program ismerete

Amit nyújtunk:
Versenyképes fizetés
Teljesítményarányos motivációs rendszer
Hosszú távú, stabil, teljes munkaidős állás
Kulturált munkakörnyezet
Megbecsültség

Munkavégzés helye:
Algyő

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
postgraduális végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az OpenJobs célja, hogy innovatív XXI. századi megoldásaival segítse partnereit a megfelelő munkatárs kiválasztásában. Legyen szó akár nagy volumenű felvételről, akár egyetlen munkatárs megtalálásáról, online toborzás-kiválasztás támogató megoldásainkkal az új munkaerő-igény megfogalmazódásától kezdve segítjük partnereinket.

A cég címe

Verseny u.32.
9024 Győr