Hitelügyintéző Gyula, Békéscsaba

OpenJobs Munkaközvetítő és Személyügyi Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Békés, Békéscsaba, Gyula, Békés megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Piacvezető ingatlan és hitelközvetítő cégcsoport keres újonnan nyílt gyulai és békéscsabai irodájába hitelügyintéző munkatársat!

Kiváló munkakörülmények, hatalmas ügyfélkör! Használja ki az ingatlan-és hitelpiac fellendülését és legyen sikeres csapatunk tagja!

Kollégánk feladata az ingatlanértékesítők által kiközvetített, hitel iránt érdeklődő ügyfelek tájékoztatása és magas színvonalon történő kiszolgálása.

Feladatok:
meglévő ügyfélkör magas szintű kezelése
ügyfél tanácsadás, a banki termékek ügyfélre szabott bemutatása
hitelkérelmek összeállítása, bankba juttatása
folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel, és a banki kapcsolattartókkal
keresztértékesítés erősítése (ingatlan, lakástakarék, lakásbiztosítás)

Elvárások:
hitelezésben szerzett tapasztalat
értékesítésben megszerzett tapasztalat
minimum középfokú végzettség
ügyfélközpontú hozzáállás
magabiztos, határozott fellépés
eredmény-orientált gondolkodásmód
felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
kiváló kommunikációs képesség
folyamatos, tervszerű munkavégzés

Előnyök:
pénzügyi termékismeret és pénzügyi termékértékesítési gyakorlat
pénzügyi közvetítő vizsga

Amit nyújtunk:
Banki hitelügyintéző pozíciónál 3X magasabb kereseti lehetőség
modern, innovatív szervezeti kultúra
kiemelt bérezési struktúra
országos irodai háttér- kiemelten magas jutalékrendszerű jövedelem lehetőség, plusz bónusz
díjmentes, folyamatos, magas színvonalú képzési rendszer
kötetlen időbeosztás

Munkavégzés helye:
Békéscsaba, Gyula

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az OpenJobs célja, hogy innovatív XXI. századi megoldásaival segítse partnereit a megfelelő munkatárs kiválasztásában. Legyen szó akár nagy volumenű felvételről, akár egyetlen munkatárs megtalálásáról, online toborzás-kiválasztás támogató megoldásainkkal az új munkaerő-igény megfogalmazódásától kezdve segítjük partnereinket.

A cég címe

Verseny u.32.
9024 Győr