Ingatlanértékesítő Gyula, Békéscsaba

OpenJobs Munkaközvetítő és Személyügyi Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Békéscsaba, Gyula, Békés megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

FELTÖRŐBEN AZ INGATLANPIAC!

KERESS VELE PÉNZT TE IS!

ÁLLJ KÖZÉNK ÉS JELENTKEZZ CSAPATUNKBA. Hiszen mindenkinek kell egy csapat, hogy tanítson, hogy segítsen, hogy tanácsot adjon.

Mi a minőségben hiszünk és abban, hogy kiemelkedő szolgáltatással lehet karriert és hálás ügyfélkört építeni.

Nálunk mindenki lehetőséget kap, hogy megmutathassa mit tud
- rugalmas munkakörben dolgozhatsz
- változatos munkát végezhetsz
- kiélheted a kreativitásodat
- folyamatosan képezheted magad
- csapatépítőkön is részt vehetsz
- teljesítményarányos, átlagon felüli fizetésed lehet.

LEGYÉL TE IS SIKERES ingatlanértékesítő VELÜNK EGYÜTT!

Mi a közös munkát hosszú távra tervezzük. Neked is ITT A HELYED!

Ha ezt keresed egy munkahelyen küld el jelentkezésedet és mi hamarosan felhívunk.

Magyarország egyik legnagyobb, 100%-ban magyar tulajdonú ingatlanközvetítő hálózataként az Openhouse gyulai, és békéscsabai irodájába keres INGATLANÉRTÉKESÍTŐ munkatársakat.

Feladatok:
- használt és új ingatlanok megbízásba vétele, kiajánlása és értékesítése meglévő és új ügyfelek részére
- ártárgyalások lebonyolítása
- kapcsolattartás meglévő és új ügyfelekkel
- értékesítési adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:
- határozott fellépés
- jó problémamegoldó képesség
- terhelhetőség
- felhasználói szintű számítógépes ismeret
- ügyfélközpontú gondolkodásmód

Előnyök:
- hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- angol és/vagy német nyelvtudás

Amit nyújtunk:
- fiatal, dinamikus csapat
- professzionális irodai háttér
- teljes körű marketing támogatás
- gyakorlatorientált képzési rendszer
- mentori támogatása
- kiemelkedő alapjutalék
- keresztértékesítési lehetőségek
- egyedülálló innovációk

Munkavégzés helye:
Békéscsaba, Gyula

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az OpenJobs célja, hogy innovatív XXI. századi megoldásaival segítse partnereit a megfelelő munkatárs kiválasztásában. Legyen szó akár nagy volumenű felvételről, akár egyetlen munkatárs megtalálásáról, online toborzás-kiválasztás támogató megoldásainkkal az új munkaerő-igény megfogalmazódásától kezdve segítjük partnereinket.

A cég címe

Verseny u.32.
9024 Győr