Vevőszolgálati asszisztens angol nyelvtudással

OpenJobs Munkaközvetítő és Személyügyi Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Budapesti székhellyel rendelkező cégünk Magyarországon tanuló külföldi diákok részére közvetít, illetve biztosít különféle szolgáltatásokat már közel 10 éve. Vevőszolgálati és egyben manager asszisztens munkatársat keresünk angol nyelvtudással határozatlan időre.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Ellátandó feladatok:
- bejövő telefonhívások és email-ek kezelése
- szerződéskötés
- számlázás
- kapcsolattartás a vevőkkel és a szállítókkal
- érdeklődők tájékoztatása a termékekről és a vásárlási feltételekről
- tájékoztató anyagok fordítása
- esetenként irodai ügyintézés

Feltételek:
- középfokú angol nyelvtudás
- önálló, felelősségteljes munkavégzés
- kiváló problémamegoldó képesség
- terhelhetőség
- precizitás
- jó kommunikációs készség
- felhasználói szintű számítógépes ismeret
- ügyfélcentrikus szemléletmód

Előnyt jelent:
- értékesítésben és ügyfélszolgálatban szerzett tapasztalat

AMIT kínálunk:
- önálló gondolkodást igénylő feladatok
- munkaidő: H-Cs: 8-16-ig és P: 8-14-ig
- lendületes és pozitív hozzáállású csapat
- vidám légkör
- biztos, versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye:
Budapest

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az OpenJobs célja, hogy innovatív XXI. századi megoldásaival segítse partnereit a megfelelő munkatárs kiválasztásában. Legyen szó akár nagy volumenű felvételről, akár egyetlen munkatárs megtalálásáról, online toborzás-kiválasztás támogató megoldásainkkal az új munkaerő-igény megfogalmazódásától kezdve segítjük partnereinket.

A cég címe

Verseny u.32.
9024 Győr