Prémium pénzügyi termék értékesítő (Key Account Manager)

OpenJobs Munkaközvetítő és Személyügyi Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Többször megfordult a fejében, hogy munkahelyet váltana? Nem lát maga előtt fejlődési és karrier lehetőséget? Ha kész kipróbálni magát egy új területen, és szívesen képezné magát, akkor jelentkezzen hozzánk!

Key Account Manager

Főbb feladatok:
Prémium pénzügyi termék értékesítése
Értékesítési és ügyfélmegtartási tervek megvalósítása
Adminisztrációs feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:
1 év biztosítási, banki vagy befektetési területen szerzett értékesítési tapasztalat
Pozitív életszemléletű, dinamikus személyiség
Célorientáltság, fejlett kommunikációs és kapcsolatépítési képesség
Határozott, magabiztos fellépés, kiváló együttműködési készség
Innovatív gondolkodás
Gyorsan, rugalmasan reagál a változó környezetre

Amit kínálunk:
Stabil, dinamikusan fejlődő vállalatcsoport
Prémium körülmények, prémium ügyfelek
Motiváló, folyamatos fejlődést biztosító feladatok
Versenyképes juttatási rendszer
Modern technikai eszközökkel és technológiával támogatott értékesítés
Vezetői szakmai és motivációs rendezvényeken való részvétel
Magas alap fizetés plusz jutalék

Munkavégzés helye:
Budapest

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az OpenJobs célja, hogy innovatív XXI. századi megoldásaival segítse partnereit a megfelelő munkatárs kiválasztásában. Legyen szó akár nagy volumenű felvételről, akár egyetlen munkatárs megtalálásáról, online toborzás-kiválasztás támogató megoldásainkkal az új munkaerő-igény megfogalmazódásától kezdve segítjük partnereinket.

A cég címe

Verseny u.32.
9024 Győr