Recepcióst keresünk irodai munkára

OpenJobs Munkaközvetítő és Személyügyi Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Apartman kiadással foglalkozó csapatunk keresi legújabb irodai munkatársát!

Hogy mit csinálunk? Mi vagyunk cégünk szíve, ahogy pumpáljuk az információt, irányítjuk a vendégeket, úgy reagál a több munkatársunk kint a városban. Hozzánk futnak be a foglalások telefonon és emailban, mi továbbítjuk a szükséges információkat az apartman átadóinknak - a kezeknek. Még stressz helyzetben sem állunk le...mint a szíved!

Feladatok:
Röviden: megoldjuk a foglalások és érkezések logisztikai problémáit, kezeljük vendégeink és munkatársaink kéréseit, menedzseljük az online foglalási oldalakat és ár stratégiát állítunk, mellette statisztikákat nézünk és adminisztrálunk.

Elvárások:
A külsőségek érdekesek ugyan -mit végeztél, hol dolgoztál, mit csináltál-, de ami fontos: -belül milyen vagy?
Tudsz-e tanulni, felelősséget vállalni, gyorsan dönteni, kezelni a stresszt, humort csempészni a mindennapokba, kitartóan dolgozni egymásért és összetetten gondolkodni? Tudsz-e folyékonyan angolul kommunikálni szóban és írásban?

Felvillanyoz minket:
más nyelven is beszélsz
kocsid is van
tisztaságmániás vagy
azt mondják rólad barátaid, Te vagy a legjobb csapatjátékos
utaztál/éltél már a világban
jég hátán is meg tudsz élni
nyitott vagy új dolgokra
szeretsz tanulni (bármit, origami vagy pszichológia)

Cserébe adunk:
fejlődhetsz cégen belül
külső képzésről megállapodást
összetartó és egymást segítő csapatot
empatikus kulcsembereket
felelős és megértő közvetlen csapatvezetőt
És persze jó fizetést
alakítható munka beosztást
bejelentett hosszú távra munkát!

Munkavégzés helye:
Budapest

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az OpenJobs célja, hogy innovatív XXI. századi megoldásaival segítse partnereit a megfelelő munkatárs kiválasztásában. Legyen szó akár nagy volumenű felvételről, akár egyetlen munkatárs megtalálásáról, online toborzás-kiválasztás támogató megoldásainkkal az új munkaerő-igény megfogalmazódásától kezdve segítjük partnereinket.

A cég címe

Verseny u.32.
9024 Győr