Belvárosban, apartman kulcsátadó "kulcsember" kerestetik!

OpenJobs Munkaközvetítő és Személyügyi Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Ha meguntad a szűk irodában a számítógép előtt virtuális táblázatokkal töltött végtelen hosszú munkaórákat, válassz olyan állást, ahol a munkaidőd nagy részét aktívan töltöd!

Belvárosi kerületekbe keresünk olyan kollégát, aki szeret mozgásban lenni és kézzel fogható, valós problémákat megoldani.

Ha praktikus vagy, szereted a változatos munkavégzési helyeket, jól kezeled az embereket akkor cégünk Apartman Átadó pozícióját Neked találták ki!

Nálunk monoton elfoglaltság helyett fiatalos, pörgős napokra számíthatsz! Feladataid lesznek többek között az apartmanok/szobák előkészítésének ellenőrzése, vendégek fogadása és kapcsolat szolgáltatások értékesítése.

Ha rendelkezel társalgási szintű angol nyelvtudással és a turizmushoz szükséges csipetnyi humorral, itt a helyed! :)

Feladatok:
Foglalások felvétel
Vendégek érkeztetése, szobák/apartmanok átadása
Takarító munkájának ellenőrzése vendég érkezés előtt
Meglévő vendégek kiszolgálása, támogatása
Távozó vendégek check-in-je
Saját kassza napra készen tartása
Kapcsolt szolgáltatások értékesítése
Vásárlási lista összeállítása (vegyszer, WC papír, stb)
Tárgyi munkaeszközök felügyelete (nyomtatópartron, kulcsok, stb)
Leltározás és szobafelszereltség-, karbantartás ellenőrzése
Közvetlen vendégvélemények gyűjtése

Pont téged keresünk:
ha végeztél már apartman átadó/recepciós munkát
jó az angol szó és írásbeli kommunikációd
a munka nehezebb végét fogod meg
bírod hogy változatos kérésekkel fordulnak hozzád
kitartó vagy
szereted a rendet magad körül
ügyelsz a részletekre is
rugalmas vagy

Felvillanyoz minket:
más nyelven is beszélsz
kocsid is van
tisztaságmániás vagy
azt mondják rólad barátaid, Te vagy a legjobb csapatjátékos
utaztál/éltél már a világban
jég hátán is meg tudsz élni
nyitott vagy új dolgokra
szeretsz tanulni (bármit, origami vagy pszichológia)

Cserébe adunk:
fejlődhetsz cégen belül
külső képzésről megállapodást
összetartó és egymást segítő csapatot
empatikus kulcsembereket
felelős és megértő közvetlen csapatvezetőt
És persze jó fizetést
alakítható munka beosztást
bejelentett hosszú távra munkát!

Munkavégzés helye:
Budapest

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az OpenJobs célja, hogy innovatív XXI. századi megoldásaival segítse partnereit a megfelelő munkatárs kiválasztásában. Legyen szó akár nagy volumenű felvételről, akár egyetlen munkatárs megtalálásáról, online toborzás-kiválasztás támogató megoldásainkkal az új munkaerő-igény megfogalmazódásától kezdve segítjük partnereinket.

A cég címe

Verseny u.32.
9024 Győr