Irodavezető Gyula

OpenJobs Munkaközvetítő és Személyügyi Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Békés, Gyula
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Magyarország egyik legnagyobb, 100%-ban magyar tulajdonú ingatlanközvetítő hálózata az Openhouse Országos Ingatlan Hálózat ingatlanos tapasztalattal rendelkező IRODAVEZETŐ munkatársat keres ÚJ IRODA működéséhez Gyula és vonzáskörzetére.

Új munkatársunk belső integrációs és képzési programunk eredményes elvégzését követően önálló vezetője lesz a működési területünknek.

Feladatok:
értékesítési csapat felépítése, új munkatársak toborzása-kiválasztása
előirányzott értékesítési tervek elérésében aktív közreműködés
a kialakított 4-6 fős értékesítési csapat irányítása, szakmai támogatása, értékelése
részvétel az új munkatársak beintegrálásában, képzésében
a kirendeltség értékesítési, logisztikai, illetve gazdasági folyamatainak irányítása, működtetése
felmerülő problémák kezelése
napi - heti operatív és adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások:
felsőfokú, középfokú végzettség
ingatlan tapasztalat
szolgáltatás - értékesítésben szerzett tapasztalat
csoportvezetői, vezető értékesítői tapasztalat
ügyfél-orientált szemlélet
problémamegoldó képesség
jó szervezőképesség és önálló munkavégzés
jó kommunikációs képesség és együttműködési készség
magabiztos MS Office ismeret
B kategóriás jogosítvány

Előnyök:
kapcsolatrendszer
angol és/vagy német nyelvtudás
saját gépjármű

Amit nyújtunk:
előrelépési lehetőség
modern munkakörülmények
saját fejlesztésű vállalatirányítási rendszer
szakmai továbbképzések, tréningek
keresztértékesítési lehetőségek akár az ország egész területén
fix és kiemelkedő, az egyéni- és csoportteljesítményhez igazodó mozgóbér
részvétel a gyulai ingatlanpiacon a piacvezető pozíció elérésében

Munkavégzés helye:
Gyula

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az OpenJobs célja, hogy innovatív XXI. századi megoldásaival segítse partnereit a megfelelő munkatárs kiválasztásában. Legyen szó akár nagy volumenű felvételről, akár egyetlen munkatárs megtalálásáról, online toborzás-kiválasztás támogató megoldásainkkal az új munkaerő-igény megfogalmazódásától kezdve segítjük partnereinket.

A cég címe

Verseny u.32.
9024 Győr